Wpis z mikrobloga

@smierdakow:

Obejrzałem 10 minut i o ile treść mnie nie zainteresowała, to mam przemyślenia odnośnie formy - ona się w ogóle nie zmieniła. Od 20 lat te skecze wyglądają dokładnie tak samo, tylko w treści zmienia się omawianego polityka na nowszego z jakimś charakterystycznym bon-motem. Trochę o wódce, trochę o sraniu, ze 2 przekleństwa i wieczór z rozrywką zapewniony.
  • Odpowiedz
  • 2
@Jin no jest to zadziwiające, oglądanie na żywo jak się trafi okazja, to może i się wtedy bronią niektóre te występy, ale oglądanie w telewizji w kółko tego samego też mnie trochę zaskakuje
  • Odpowiedz
  • 1
@Volki szczerze mówiąc to ja jakiegoś ostrego POwca to nawet nigdy nie spotkałem, są ludzie antytusk, antypis, totalna opozycja, mam wrażenie, że większość wyborców PO trzyma się ich tylko dlatego, że są najsilniejszą alternatywą dla pisu lub nie za bardzo do nich dociera coś z duopolu
  • Odpowiedz
  • 2
@smierdakow Nie spotkałeś powca, która mówi, że Tusk/PO ograniczy socjale i będą niższe podatki? Nie spotkałeś powca, który mówi, że Tusk tylko mówi, że będzie socjal i tylko głosuje za socjalem, bo chce wygrać wybory? Ten sam powiec wytyka potem politykom Konfederacji, że ktoś z RN zagłosował za 500+.

Jak wypominam, że PO głosowała za zakazem importu węgla, A NAWET CHCIAŁA DODATKOWO ZAKAZU LPG Z ROSJI oraz, że Tusk w 2014 r.
  • Odpowiedz
  • 2
@smierdakow PO jak pisowiec broni hipokryzji PO, która głosuje inaczej niż mówi xD xD

Lewaczki wymagają od Konfederacji cnót nad cnotami, ale jednocześnie potrafią usprawiedliwić każdą obłudę, każde kłamstwo, fałsz czy głosowanie wspólne z PiSem.

A to jest komentarz z dzisiaj. Z takimi komentarzami mam do czynienia codziennie.

PiS, PO jedno zło - mają takich samych fundamentalistów i taką samą mentalność
Volki - @smierdakow PO jak pisowiec broni hipokryzji PO, która głosuje inaczej niż mó...

źródło: comment_1659528356hsXDhHMqZX6ttp7kdbhGlO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz