Wpis z mikrobloga

Przychodzi pora na zakup nowej szczeny i przychodzę do was z zapytaniem. Póki co to przez pół roku śmigałem w szczenie opro (silver), za jakieś 50zł. Ktoś bardziej ogarnięty doda coś od siebie w kwestii opłacalności zakupu tej o to droższej wersji? Zależy mi na tych modelach szczeny, bo akurat mają dziurki porobione na samym dole, co zwiększa zdecydowanie komfort ich noszenia i oddychania.
https://mmacity.pl/pl/p/Ochraniacz-na-Zeby-OPRO-UFC-Platinum-Szczeka/1476

#sportywalki #kickboxing #boks #mma #grappling
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bartezwon: mam dokładnie taką tylko w innej kolorystyce. Niestety nie mam porównania z tańszymi modelami.
Wcześniej jak nosilem aparat też miałem drogą szczenę opro w wersji braces.

Ja jestem bardzo zadowolony, dobrze siedzi, nie wypada, można (prawie) normalnie w niej gadać, z oddychaniem nie ma żadnego problemu. Jak sparuje to nie czuje ze ją mam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bartezwon: i jak cos- nie mówie że ta szczena jesr warta dopłaty drugie tyle- być moze to tylko marketing, ale wydalem #!$%@? siana na zęby wiec chciałem kupić możliwie najlepszą wersję zeby siw zabezpieczyc (i uspokoić psyche ;D)
  • Odpowiedz
@twoj_starrry: Zależy mi na konkretniejszym sprzęcie, bo jednak nie trenuję rekreacyjnie - więc komfort treningu też sobie cenię. Z tego co widzę jakieś różnice między nimi jakieś tam są, więc chyba wybór padnie na nią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jeżeli jesteś w stanie zapłacić to niech ktoś Ci zrobi z odlewu. 10 lat trenowałem w normalnej wyciskanej, a gdy koleżanka mi zrobiła z odlewu to mega wygoda. Lepiej łapiesz tlen i mniej przeszkadza w trakcie sparingów/treningu.
  • Odpowiedz
@lycha911: Na taką jeszcze pewnie przyjdzie czas, skoczyłem po tą opro dzisiaj. Zajebiście siedzi, ale stawiam, że do tych z odlewu nie ma co przyrównywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz