Wpis z mikrobloga

@Kwinto22: Zdziwiłbyś się co ludzie odpieprzają. Nie twierdze, że opóźnienia nie istnieją, bo mogą się zdarzyć, ale sami ludzie to debile. Kupi taki w piątek o 15 i zdziwiony, że w poniedziałek nie ma itp itd.
@Kwinto22: To ja bym zamawiał poszczególne części tam gdzie taniej, w różnych sklepach. Zawsze to jakaś oszczędność, może wyjść kilkaset złotych mniej. Ewentualnie wszystko razem, karta osobno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kwinto22: karty mają duże wahania cen, więc możesz ją dorwać w innym sklepie i zaoszczędzić nawet kilka stówek. Z innymi częściami też, ale tutaj są mniejsze wahania cen raczej
@Kwinto22: składałem kompa w x-kom 2 miesiące temu i mam mieszane uczucia, 2 tygodnie od zamówienia i 0 kontaktu, zadzwoniłem tam, mieli oddzwonić- olewka, kolejnego dnia znowu zadzwoniłem, mieli oddzwonić- napisali maila że nie mają zasilacza i #!$%@? wie kiedy będzie..lol, zaproponowali inny o 40zł droższy i jeszcze chcieli te 40zł dopłaty, dopiero jak napisałem maila że chyba sobie jaja robią to dali rabat wyrównujący cenę do początkowej, generalnie komp dobrze
@Kwinto22: składałem komputer w xkom - jestem mega zadowolony, to jest wielka firma i niestety ma też wielu pracowników - na kogo trafią Twoje podzespoły? Ch^j wie - moje ogarniał ktoś z miłością do komputerów bo został złożony PERFEKCYJNIE, wszystkie pudełka w nienagannym stanie, czyściutko bez żadnych cyrków nic nie urwane, zabezpieczone - gdyby były podane jakieś dane pracownika to bym chłopowi wysłał napiwek bo w ch*j zasłużył
@Kwinto22: nie leć na podzespoły na które się wszyscy jak #!$%@? zwierzęta rzucają to nie zobaczysz potem w emailu "out of stock" i wszystko przyjdzie na czas ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja wolałem dopłacić 10-30 zł do podzespołu który po prostu nie był uwzględniany w tzw. polecanych komponentach - a kilka oczek dalej masz ten sam produkt wydany przez innego producenta może ciut droższy ale dostępny -
@Kwinto22: nie bedziesz zalowal - ja juz wiele zakupow w X komie zrobilem - tak samo jak kiedys mnie straszyli przed Media Markt ze monitory z blacklight bleedingiem i bad pixelem sprzedają - a kupilem monitor LG UltraGear 27GP850 i jego matryca była perfekcyjna - problem polega na tym że zadowoleni ludzie rzadko się wypowiadają - tylko Ci nie zadowoleni zawsze czują potrzebe wyrażenia swojej frustracji
@Reinspired wczoraj zamawiane, każda czesc dostępna i dostawa w piątek a dziś mail, że nie wszystko jest dostępne i procesor będzie dostępny w piątek dopiero więc dostawa w poniedziałek (,)