Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@barwus: tu akurat dostawca jest częściowo winny, rowery i hulajnogi w Sosnowcu można zostawić tylko w wyznaczonych miejscach, nawet wg regulaminu użytkownik powinien odłożyć hulajnogę tylko w wyznaczonych miejscach, w Sosnowcu takie są, zdjęcie poniżej, za usunięcie płaci ostatni użytkownik, nawet z usunięciem hulajnogi z drogi miałem problem, hamulec się zacisnął (nie wiem czy to blokada czy zabezpieczenie przed nieopłacalnym przejazdem) infolinia nie odpowiada, wiec tu jest wina, jutro zgłaszam sprawę
Pobierz
źródło: comment_1659386111np4i2BhQoihHU4ejHY9vC5.jpg
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JestemZSosnowca: kiedyś jak w Sosnowcu jeszcze nie było takich usług, będąc w Krakowie wypożyczyłem sobie hulajnoga aby się przejechać. Odstawiłem ją na chodniku, wzdłuż budynku. Pół godziny później stała ona kilka m dalej, blokując furtkę... Pewnie ja byłem ostatnim użytkownikiem...

Ok zgoda że pewnie ktoś nie zaparkował na miejscu parkingowym, ale nie dojdziemy do tego czy hulajnoga stała na środku ścieżki czy gdzieś na boku gdzie nikomu nie przeszkadzała.

O i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@barwus: to by szło sprawdzic, hulajnogi mają GPS i weryfikacja zdjęciem, tu nie jest kilka metrów, a ok 400 gdzie powinna być, dodatkowo te zablokowane hamulce, aplikacja nie uwzględniająca stref, brak kontaktu przez infolinię.