Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ale się wpakowałem. Jestem świeżo po studiach raczej humanistycznych i szukałem pracy przez ostatni miesiąc. Wysyłałem już mnóstwo CV aż w piątek zadzwonili jednej firmy do której aplikowałem ponad 3 tyg. temu. Dzisiaj byłem pierwszy dzień. Praca niestety to nie zwykłe klikanie w komputer tak jak myślałem, ale trzeba ogarniać listy kierowców, robić zestawienia magazynowe i inne sprawy ale mam wrażenie, że jest to dla mnie jak czarna magia. Nie wiem czy dalej brnąć w to czy nie ale trochę się boję teraz bo praca jest bardzo odpowiedzialna i odpowiadałbym za duże transakcje. Dzisiaj sam nic nie robiłem tylko pokazywała mi osoba, która ma mnie wprowadzić w to. Ja niestety jestem raczej cichy i wolno myślę co bardzo mi przeszkadza.

#przegryw
  • 5
@Leotard00:Nie przerażaj sie natłokiem obowiazkow, od razu wiadomo ze nie bedziesz robil nie wiadomo co, musisz sie przysposobic a to wymaga czasu. To moze byc rozwojowa robota, wytrzymaj i nabierz doświadczenia, przyda ci sie.
@Leotard00: Dasz radę. To nie jest technologia kosmiczna, zwłaszcza że pewnie urodziłeś się z komputerem. Od czego trzeba zacząć. Znajomi zaczynali na darmowym stażu w #!$%@? Mniejszym u janusza a teraz w wieku ~30 lat robią na wysokich stanowiskach. Jakby robota była taka odpowiedzialna to by nie dawali jej świeżakowi, ale nawet jak coś #!$%@? to odpowiadasz trzema wysokościami pensji choć nie słyszałem żeby kiedykolwiek ktoś to zapłacił