Wpis z mikrobloga

@Rajbond: Myślę że to właśnie bardziej kwestia higieny niż ryja u div, szczerze powiedziawszy nie wierzę w to że diva komuś odmówi ze względu na ryj, ale jak brudas to raczej normalne że mu nie da.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Rajbond: ostatnio byłem z psicą u fryzjera. Musiałem dopłacić, bo miała sporo kołtunów. Może divy robią podobnie - chad to jakiś gratis, bo przyjemnie. Stary śmierdzący dziad z bębnem zakrywającym fistaszka - odmowa albo dopłata
  • Odpowiedz
@emoboy666:

diva komuś odmówi ze względu na ryj


Diva jest tak samo hipergamiczna i czuje takie same obrzydzenie do brzydkich jak wszystkie inne kobiety więc na logikę brzydki klient raczej miło widziany u niej nie będzie
  • Odpowiedz
@Rajbond: pracowałem kiedyś na budowie. Jak słuchałem opowieści moich kolegów po weekendzie, co który robił u jakiej dziewczynki to byłem pod wrażeniem, że za kilka tysięcy kobieta jest w stanie się tak upodlic.
  • Odpowiedz
@Rajbond: jak najbardziej istnieją w tym biznesie "czarne listy" klientów z którymi dana diva nie chce się więcej spotkać, ale powodem by na taką listę trafić jest przede wszystkim #!$%@? zachowanie a nie wygląd (powodzenia gdyby panny miały przyjmować tylko tych diviarzy którzy im się fizycznie podobają xddd)
  • Odpowiedz