Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mictka1: widzę że sobie jeździsz po moich wiejskich trasach rowerowych :) bardzo ładny kwadrat. Mamy dużo wspólnych kwadratów których nikt inny nie zdobył.
  • 8
Zabawa motywuje żeby wyjechać poza utarte szlaki. Bawię się w to pewnie od 2 lat i dalej cieszy. Odkrywając kwadraty poznałem między innymi rejon między Dolskiem, a Włościejewkami - pagórki, jeziora, lasy - pięknie.
Sporo jeździsz, solo czy jakieś ultramaratony?
@mictka1: Do kwadratów dołączyłem w styczniu. Wtedy miałem 10x10, dziś mam 20x20. Jakbym się spiął to bym i 30x30 zrobił, bo mam to wszystko rozwleczone z Poznania na południe. Kiedyś waliłem co weekend grube setki, teraz trochę się w życiu pozmieniało i częściej robię mniejsze trasy. Czasami nawet po pracy pakuję rower w auto i jadę w miejsca gdzie mam białe plamy. Pojeżdżę 2h i powrót do domu.
Faktycznie nie wiele Ci brakuje do 30x30. Południowa część kwadratu prawie zrobiona. Kwadraty o których mówisz zdobyte na szosie, ale wymagały wjazdu do lasu. Jak znajdę Cię na stravie?
@mictka1: Łoo, szosą to podwójny szacun. W niektórych miejscach są takie podjazdy, że jest tylko piach, pot i komary. Jakbyś chciał robić wschodnią ścianę kwadratu to jeśli czas pozwoli to chętnie potowarzyszę.
Odblokuj priv to wyślę link do stravy.
Chyba już odblokowane (jestem biernym użytkownikiem wykopu :) ). Jeżeli nie to przesyłam link https://www.strava.com/athletes/15795698.
Jasne, chętnie wezmę udział w ustawce. Po analizie kwadratu, myślę że mieszkach w okolicach Zaniemyśla. Jeżeli preferujesz i masz czas w tygodniu to proponuję na północ od Miłosławia.
Jestem z Jarocina, mogę podjechać samochodem, na miejscu mogę być koło 17, 18.
Pobierz
źródło: comment_1659377014ELe2WjjWIjDlor3Gi1rBUS.jpg