Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @gimnazjumqqq dla tagu #przegryw
==================================================
Użytkownicy tagu #przegryw ,
spokojnie, wrócę z bana, a teraz zajmę się czymś innym niż komputer. Chłop, co musiał dostać bana, by wziąć się za robotę. Śmiechu warte ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuję za wsparcie okazane kilka dni temu. Dzięki temu mi znacznie lepiej psychicznie, mogę żyć spokojnie i nie przejmować się banem.

Utrzymuję w mocy "centralną listę do wołania" - choć będzie wykorzystana jak wrócę z bana (XXDD) (Plany wykorzystania owej są w trakcie konsultacji z kol. @Sebastjan
Utrzymuję w mocy, że pójdę kupić książkę pt. "#przegryw" jak wyjdzie.

Powołuję @SynGilgamesza na funkcję p.o. opiekuna tagu #wolamyzbanowanych do 4.09.2022

gimnazjumqqq
==================================================
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@77023: te sztuczne konta sa tylko wytworem twojej bujnej wyobrazni, smieszne jak z bolu d--y zarzucacie mi, ze mam pelno multi, nadwage, ze jestem incelem, homosiem i nie wiadomo jeszcze kim, tak to jest jak ma sie brak argumentow, najlepsze jest to, ze wszystko co mi zarzucasz sprawdza sie w twoim przypadku, jestes incelem, transem, prawiczkiem, i grubasem, wszystko to mozna znalezc w twoich wpisach
  • Odpowiedz
@kasperski113: tylko nam pomoc nie potrzebna, zdajemy matury, studia, powoli idzie do przodu. Tylko ty wiecznie spędzasz większość dnia wyzywając sie z ludźmi na wykopie stojąc w miejscu.
  • Odpowiedz
@77023: nie potrzebujecie pomocy a 90% po wizytach u psychiatry xD o braku umiejetnosci wiazania butow nie wspominajac, patrzac na to jak zakompleksieni jestescie 99% z was chialaby sie zamienim ze mna miejscami xD i zebys zaraz w swojej chorej glowce nie snul urojen, zaden ze mnie chad, normalny przecietny czlowiek, ale patrzac po tym jak sie zesraliscie jak szymek poszedl na 2 ogniska, to za moje zycie byscie starych
  • Odpowiedz
@kasperski113: no to musisz mieć bardzo ciekawe, udane życie normalnego człowieka skoro w nim zostaje tyle pustki, którą musisz wypełniać wyzywaniem ludzi, bo brak ci pomysłu na coś innego.
  • Odpowiedz
@77023: jak mam czas to bardzo chetnie napisze wam pare slow prawdy, bo wami gardze, ja wiem, ze w twojej incelskiej glowie kazdy normik chad czy oskar tylko imprezuje o kazdej porze dnia i nocy ale tak nie wyglada zycie, moze jak kiedys wyjdziesz z piwnicy to sie dowiesz
  • Odpowiedz
@77023: wychodze co weekend, tak jak mowilem, zycie nie wyglada tak, ze caly czas jestes poza domem i jedynie kladziesz sie w nim spac, ale niestety dla ciebie nigdy nie doświadczysz jak wyglada zycie, tobie zostalo tylko uzalanie sie nad sobą, klepanie sie po plecach ze swoimi kolegami ktorzy sa zacofani w rozwoju i przejscie na transa, bo zadna sie tobą nie interesuje
  • Odpowiedz
@kasperski113: coś dziwnie wątpliwe są twoje zeznania jak zacząłeś szczekać natychmiast po zdjęciu bana. Przewagą moją nad tobą jest to, że są ci ludzie do klepania po plecach, w twoim przypadku nie ma nikogo.
  • Odpowiedz
@77023: i znowu z braku argumentow wymyslasz farmazony, w przeciwienstwie do ciebie ja pisze prawde, czyli jestes grubasem (sam to pisales) nie masz kolegow, i zastanawiasz sie zeby zostac transem, i jestes prawiczkiem, to tez pisales, tobie brakuje argumentow i wymyslasz farmazony, i nie jest tak tylko jesli o mnie chodzi, kazdy kto przyjdzie na tag i was pocisnie, z braku argumentow jestescie zmuszeni zeby wymyslac farmazony, tak jak pisalem,
  • Odpowiedz