Wpis z mikrobloga

Hej,
szukam pracy zdalnej w #autocad - raczej jakieś rysunki 2d, w 3d nie mam doświadczenia. Ogólnie uważam się za osobę ogarniającą ten program dość dobrze (wiadomo, bez lispów) ale u mnie w pracy rysuję najszybciej ale korzystamy z podstawowych narzędzi.

Może ktoś pracuje, jest właścicielem i szuka kogoś? Najlepiej jakiś zagraniczny kapitał, żeby hajs był sensowny

Swego czasu było modne rysowanie mebli dla USA. Ktoś coś? Gdzie szukać takiej pracy? #pracbaza #praca

#inzynieria
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ozzi91: Jacobs w Krakowie.
Tam są praktycznie sami kreślarze, choć w nazwie stanowisk są niby inżynierowie, a sama firma chwali się nie wiadomo jakimi skomplikowanymi projektami
@ozzi91: Jak masz możliwość wziąć licencje studencką z uczelni to naucz się solidworksa/solidedge, nie mają wysokiego progu wejścia, jest multum poradników na yt, jak nie masz podstaw w konstrukcji maszyn to szukaj jakiegoś niskiego stanowiska na zasadzie młodszy konstruktor albo coś takiego i pomalutku rozwijaj kompetencje, i pnij się w góre. Dwa lata temu nie miałem pojęcia na temat projektowania, obecnie programuje CNC, robie projekty w solidzie i ogarniam skanowanie 3D
@cornyRDW: Mam pytanie co do komputerowego projektowania. Skończyłem 1 rok mibm na pp i we wrześniu (jak skoncze pracować w kołchozie ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) biorę się za pkm i dodatkowy program do nauki. Obecnie potrafie autocada 2d oraz inventora 2d i 3d. Myślałem nad tym by zacząć ogarniać catie ale po twoim wpisie zaciekawił mnie ten solidworks. Co w obecnych czasach na rynku pracy jest
@YoungBoniekk: a co do roboty to im mniejsze doświadczenie tym mniejsze szanse znalezienia pracy zdalnej, a na początku kariery jednak ktoś cię musi za rękę poprowadzić żebyś nie zrobił głupich błędów, i najlepiej widziec na własne oczy w czym tkwi problem. W moim przypadku choćbym się że*rał to praca zdalna nie wchodzi w grę xd