Wpis z mikrobloga

Mam znajomego, zawsze to był normalny chłop, ale do rzeczy. Znalazłem go na facebook-u i okazało się, że koleś ożenił się z ukraińską żydówką... Teraz najlepsze - gościowi kompletnie #!$%@?ło. Cały fejsbuk zawalony informacjami, że jest wyznania judaistycznego, zdjęcia ma w jarmułce, jak #!$%@? te ich wafle - mace, itd, ze świecznikami żydowskimi, słowem cały fejsbuk poświęcony temu, że on teraz jest "żydem". Mieszka teraz w Kanadzie, co sobotę wrzuca post: "Shabat shalom, my friends". Wrzuca codziennie conajmniej jeden post jak to żydzi byli prześladowani w Polsce.

#!$%@?ło mu totalnie - pamiętam go z dzieciństwa - był normalnym chłopakiem, katolikiem, nie żeby latał ciągle do kościoła, wręcz przeciwnie, ale w niedziele w kościele się czasem go widywało (sam nie bywałem tam co niedzielę) - jak większość chłopaków z osiedla, ale wszystkie sakramenty - pierwsze komunie, bierzmowania, pamiętam przyjmował.

Co to chłopu się może w mózgu poprzestawiać. Aż sprawdziłem - może ma jakieś korzyści z tego żymiaństwa, ale prześwietliłem tę jego żonę i jej rodzinę i z obrazu na fejsbuku wychodzi, że to raczej ukraińska biedota była.

Najgorzej, że pluje teraz na swój kraj, powielając żymską fałszywą propagandę, zapominając o tysiącach Polaków, którzy stracili życie za pomaganie żydom.

#zymianie #truestory
  • 5
Najgorzej, że pluje teraz na swój kraj, powielając żymską fałszywą propagandę, zapominając o tysiącach Polaków, którzy stracili życie za pomaganie żydom.


@lagrande: moze pamieta o tysiacach Polakow ktorzy sprzedawali Zydow. To ze u nas w szkolach tego nie ucza nie znaczy ze tak nie bylo. Ukraincow tez nie ucza ze bandy od Bandery mordowaly cale wsie.
@Dragimir: daj jakieś legitne źródło, które porównuje liczby Polaków pomagających żydom i tych wydających ich - obraz dla każdego będzie jednoznaczny zważywszy jeszcze na fakt, że za ukrywanie żyda była bezwzględna kara śmierci. Poza tym w szkołach uczą też o szmalcownikach, nikt tego pod dywan nie zamiata