Wpis z mikrobloga

Ej dobra, bo wy się możecie znać. Jest jakiś tool, który przeglądałby za mnie moje grupy na fejsie i wysyłał maila z nowymi postami, albo jakiś rss, który umiałby to przeglądać?? Jestem w kilku grupach, gdzie by mnie interesowało co tam się dzieje, ale za rzadko przeglądam fejsa i nawet nie chce mi się tam tak często zaglądać. A tu byłoby cyk mail z nowymi postami i już bym wiedział czy warto.

@imlmpe może masz coś takiego, bo dużo automatyzujesz?

#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #facebook #fb #automatyzacja #rss #mail #email
  • 4
@Cesarz_Polski: Od strony technicznej nie da się tego zrobić w łatwy sposób. Aby napisać aplikację bazującą na API Facebooka dla grup, musisz być adminem grupy którą chcesz podsłuchiwać i nadać tej aplikacji uprawnienia. Z tego powodu uznaję, że taka aplikacja dla zwykłego użytkownika nie istnieje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cesarz_Polski: hmmm chyba musialby to byc jakis alternatyeny klient ktory by parsowal htmla i przerabial, brzmi jak robota glupiego bo psuloby sie pewnie przy kazdej zmianie w htmlu. Z drugiej strony istnieje np. NewPipe do YT który w ten sposob dziala wiec kto wie ¯\_(ツ)_/¯