Wpis z mikrobloga

Czy #rozowepaski w ogóle przeżywają jakoś rozstanie?. Mam wrażenie, że moja była po 4 letnim związku ma #!$%@? na całego. Codziennie spotyka się ze znajomymi i w zasadzie jest tak jakbym nigdy nie istniał. Przecież ludzki odruch nakazuje, aby choć trochę tęsknić po takim czasie.
#zwiazki
  • 67
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muchatse: no wiem, niemniej pytanie jest cokolwiek głupie (z serii: skoro jedna osoba wydaje się coś robić w jakiś sposób to czy wszystkie osoby o jakiejś wspólnej cesze robią to samo co mi się wydaje ze osoba pierwsza robi?), także ciężko udzielić innej odpowiedzi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muchatse: niektóre zwierzęta to przejadą człowieka na przejściu dla pieszych i do tego zracjonalizuja sobie że przechodził za szybko, nie kochała cię i tyle się pogodz z tym
  • Odpowiedz
Czy #rozowepaski w ogóle przeżywają jakoś rozstanie?


@muchatse: chwilę tak, ale ogólnie znacznie mniej niż facet. Ewolucyjnie dostosowana jest do tego, że jak jest wojna i jej facet został zabity a ona ma teraz być z innym, to w sumie jest i już ¯\_(ツ)_/¯ Facet raczej ma życie poświęcić by chronić i rodzinę, więc tęskni, żeby wracać, przynosić zasoby, itp.
  • Odpowiedz
@muchatse: ja się ona z tobą rozstała to decyzja zapadła dużo wcześniej i ona już to ma przetrawione i być może przegadane z koleżankami,.którym sprzedała swoją wizję świata i waszego związku. Niedojrzałe osoby tak robią - nie rozmawiają w związku o tym co się dzieje tylko poza nim lub mielą to sobie w głowie. Mając poczucie, że coś robią, i że temat jest obgadany... Ty dostajesz informację, że to już koniec
  • Odpowiedz
@muchatse: ale się rozstaliście, czy nie rozstaliście? Bo z tego co piszesz to ty się nie rozstałeś. Najlepszy sposób to po prostu odcięcie się od takiej osoby. Nie patrz na jej Facebooka, czy Instragrama, po prostu żyj po swojemu. Było, minęło i szukać szczęścia.
A to, czy ona to szczęście znajdzie, czy się dobrze czuje itd. nie powinno ciebie obchodzić. To jej życie i nie macie już ze sobą nic wspólnego.
  • Odpowiedz
dlatego że kobiety kończą związek w swojej głowie dużo wcześniej, a dalej to jest już tylko gra i udawanie.


@r5678: No popatrz, to tak samo jak mężczyźni.
  • Odpowiedz
@Jakly: cosz Ty to mówisz? Ja tak miałem w 100 procent przypadków, a Ty?
Ogólnie faceci są bardziej wrażliwi i empatyczni. Oczywiście nie wszyscy. Ale więcej jest cierpiących facetów już kobiet.
A z kobietami bywa tak że owszem potrafią być zajebiste do rany przyłóż i w ogóle. Ale jak już dostaną to co chciały to się to zmienia. Faceci są raczej stali w swoich uczuciach czy pogladach.
  • Odpowiedz
cosz Ty to mówisz? Ja tak miałem w 100 procent przypadków, a Ty?


@r5678: Też.

Ogólnie faceci są bardziej wrażliwi i empatyczni. Oczywiście nie wszyscy. Ale więcej jest cierpiących facetów już kobiet.

A z kobietami bywa tak że owszem potrafią być zajebiste do rany przyłóż i w ogóle. Ale jak już dostaną to co chciały to się to zmienia. Faceci są raczej stali w swoich uczuciach czy pogladach.


@r5678: XDDD
  • Odpowiedz