Wpis z mikrobloga

Stan na dzisiaj.... :

-Wstałem o godzinie 12 całkowicie cały zmęczony,odpaliłem Facebooka i... przydołowałem się jeszcze bardziej widząc znajomych mega szczęśliwych. Może jestem zawistnym frajerem ale niesamowicie zazdroszczę tym ludziom że są szczęsliwi potrafią cieszyć się życiem, poprzeglądałem facebooka tak przez 10 min i znów położyłem się spać bo wszystko mnie momentalnie przytłoczyło całe moje życie... Obudziłem się mega głodny o godzinie 15 ej bo zjadłem jogurt a teraz byłem w żabce kupic chipsy na obiad po prostu nie mam sił coś przygotowac. Pooglądałem z nudów HBO GO ale nie znalazłem nic ciekawego i teraz po prostu leże i wegetuję... Jutro mam wrócić do pracy ale totalnie sobie tego nie wyobrażam :( a mam mieszkanie na utrzymaniu.

Największym dzisiaj plusem jest to że odpuściłem tabletki... Brakuję mi sił żeby lecieć do apteki 24h na drugi koniec miasta...

#przegryw #depresja #zalesie
  • 2
@comamtuwpisac: myślisz że ktoś jest szczęśliwy bo wrzuca zdjęcie na social media jak jest uśmiechnięty? xd wręcz przeciwnie, próbuje tworzyć pozytywny obraz swojej osoby a niekoniecznie jest mu dobrze. Potrzebuje aprobaty od innych ludzi.