Wpis z mikrobloga

Właśnie się dowiedziałem że żonka kupiła mi #eldenring i przyjdzie na dniach ( ͡º ͜ʖ͡º) miałem wcześniej przejść #bloodborne ale cóż... Przyjedzie na niego czas. Podajcie jakieś ciekawe wasze lub obce sprawdzone buildy. Marzy mi się powrót do maga bo widzę że w Eldenie znowu magia potrafi być OP. Jak mawiał @tarkaz w #darksouls3 była znerfiona i to prawda. Marzy mi się jeszcze build pod te cudne summony bo są epickie ( ͜͡ʖ ͡€) A i jeszcze pytanie. Czy to prawda że lepiej grać na #ps5 w wersję #ps4 bo wtedy jest w pelni6 stabilne 60fps? I jeszcze jedno pytanie. O co chodzi z tymi updatami bo widzę że na YT często zaznaczają je w tytułach. Co one zmieniają? Będę miał płytę więcej wersję 1.0 i zastanawiam się czy w nią grać czy updatować

#darksouls #soulsborne
  • 11
  • Odpowiedz
@Aeterna: jedyny słuszny build w eldenie to build hybrydowy, potrzebujesz w prawej łapie dobrego miecza z jakimś pasywnym dmg jak bleed czy frost, a w lewej kostur czy dzwonek i dystansowe ataki magiczne, najlepiej się sprawdzi to co strzela największą ilością pocisków... niestety w grze balans jest fatalny, więc broja nie ma znaczenia, muisz pakować staty w HP, żeby nie ginąć na 1 hita... klasa startowa też niestety nie ma znaczenia,
  • Odpowiedz
@Aeterna pierwszy raz to dowolny build a jak chcesz maga to śmiało bo to easy mode przez większość gry. Updatuj do najnowszej wersji bo w 1.0 nie masz nawet NPC na mapie oznaczonych, a zmiany zawierają tylko dodatkowe rzeczy plus nerfy, ale jak to 1 raz to i tak nie zauważysz różnicy.
  • Odpowiedz
a wiadomo co znerfili?


@Aeterna: wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale dalej pozostaje bardzo dużo OP rzeczy i będą nerfić dalej na 100%, z czarów najbardziej OP jest chyba wciąż kometa Azura, ale widziałem też buildy pod szaleństwo, które ściągają na hita wszystko, jeśli chodzi o broń najbardziej OP pozostaje bleed dmg
  • Odpowiedz
@tarkaz: może jednak zostanę przy tej wersji 1.0 żeby mieć porównanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wiesz może czy sejvy z nowych updatów działają na wersji 1.0? (W Demon's Souls działy). I masz może porównanie pomiędzy wersją PS4 i 5? Bo dużo osób mówi żeby jednak grać w wersję PS4 żeby mieć stabilny frame rate a niby różnica w grafie nie jest duża
  • Odpowiedz
czy sejvy z nowych updatów działają na wersji 1.0?


@Aeterna: nie mam pojęcia, ale jak próbujesz robić takie myki to graj offline, bo pachnie mi to auto-banem

masz może porównanie pomiędzy wersją PS4 i 5?


@Aeterna: IMO nie ma różnicy
  • Odpowiedz
  • 0
@Aeterna jak lubisz duże cyferki które stają się większe to idź w sorceries ( startowa klasa astrolog). Jak wolisz coś co wygląda epicko to inkantacje ( prorok albo konfesor). Zacząłem pure sorceries bez tarczy i przeszedłem przez bosów jak przez masło, teraz zmieniłem na inkantacje i jest może troszkę trudniej (2-3 podejścia do bossa zamiast 1, chociaż to może z powodu progresji w grze) ale zdecydowanie fajniej
  • Odpowiedz
@Iknsg: właśnie myślę nad Astrologiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo jest to klasa podobna do Szlachcica z Demon's Souls którą to przechodziłem. DS1 przechodziłem Piromantą a DS3 Rycerzem bo tam magia była znerfiona. Ciągnie mnie znów do magii ale nie powiem bo od zawsze korzystałem każdą z klas z tarczy i jestem chyba już mocno przyzwyczajony
  • Odpowiedz