Wpis z mikrobloga

Siedzie w plushu od kilku lat. Płace 25 zł/msc za nielimitowane rozmowy i 15gb internetu. Myślę, żeby się przenieść gdzieś indziej bo w plushu różnie bywa z zasięgiem. Myślałem nad orange flex, tylko czy oni są stanie dać coś więcej niż jest w standardowych taryfach? bo mają identyczną oferte za te 25 zł.
#siecikomorkowe
  • 12
@kerri: za 30 zł masz 30 gb internetu i też nielimitowane rozmowy we Flexie. Plus rzucają często jakimiś kodami na dodatkowe gb. Z zasięgiem jest różnie, ale na pewno lepiej niż w Playu. Jakbyś się decydował przenosić numer, to daj znać. Zrobisz to z mojego linku polecającego i dostaniemy obydwoje po 50 zł xD
@pedro-lbn: 15gb w zupełności mi wystarcza, dlatego nie chciałbym dokładac ani złotówki, choć z drugiej strony fajnie jakby coś więcej dali bo ja te 15gb to mam od 4 lat ale i tak głównie robię bo chce sprawdzić czy będzie lepszy zasięg.
@ktomizajalnazwy: To jest do wypłacenia czy jak? bo jest jeszcze promocja 3 miesiące za chyba 3 zł dla nowych klientów i pytanie czy to się będzie łączyć.

Dodam
@kerri: dzisiaj orange informował, że zacznie wprowadzać klauzule inflacyjne do części swoich umów.
Ja tam bym póki co się wstrzymał z przesiadką do nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)