Wpis z mikrobloga

#severance #seriale #przemyslenia

Ale to było dobre zaskoczenie. Odpaliłem nie mając żadnych oczekiwań bo okładka serialu wydała się interesująca. Szkoda, że na sezon 2 przyjdzie nam trochę poczekać.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@golagolagola: Tutaj mógłbym wrzucić mema z kolesiem, który przestał kopać chwilę przed znalezieniem diamentów.

Serial rozkręca się powoli, ale przez to też ostatnie odcinki tak uderzają.
  • Odpowiedz
@Bonwerkz: @golagolagola: @Kardig: serial dobry, byłby bardzo dobry, gdyby wyszedł te 10 lat temu. Przez te 10 ostatnich lat wyszło tyle seriali posiadający fabule w klimacie black mirror, że ciężko po prostu tutaj o jakieś zaskoczenie i opad szczeny.

Na pewno powolny sposób prowadzenia fabuły jest tutaj poprawnie zrealizowany. Po prostu solidne 8/10. Do dzieła wybitnego jednak tutaj daleko.
  • Odpowiedz
Przez te 10 ostatnich lat wyszło tyle seriali posiadający fabule w klimacie black mirror


@anarki2020: w takim razie mam szczęście, że widziałem tylko pierwszy sezon Black Mirror ( ͡° ͜ʖ ͡°). A tak serio Severance przyjemnie się oglądało ale zgodzę się że do wybitnej produkcji mu jeszcze brakuje. Pomysł fajny i może się w przyszłości zrodzić z tego coś ambitnego za co trzymam kciuki.
  • Odpowiedz
@anarki2020 o jakich serialach mówisz? Bo na takim poziomie serialu z prawdziwym sci fi nie widziałem dawno

Black mirror jest 5 sezonów a tylko kilka odcinków wg mnie jest na tym poziomie co Severance
  • Odpowiedz