Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie jak ktoś na tagu myśli że jak ma 190 czy jak by miał tyle to już wszystko załatwione i julki będą walić drzwiami i oknami XD. O mordzie nie ma co nawet mówić bo jest bardzo ważna ale również bardzo ważna jest sylwetka i postura. Nie chodzi nawet o to że musisz być #!$%@? na siłowni ale taki naturalny szkielet, proporcje barków do bioder w samym szkielecie. Ma to ogromne znaczenie bo widzialem wielu wzrostaków wyglądających śmiesznie z powodu tych właśnie proporcji. Możesz mieć 190, być szczupłym a wyglądać jak #!$%@? i tyle. Kolejną proporcją ważną jest tłowia do nóg, jak ktoś ma krótkie nogi i długi tłów to tez wyglada komicznie bez wzgledu na wzrost. Oczywiście żeby wyglądac dobrze to trzeba mieć minimum te 180 bo inaczej manlet też juz z zasady wyglada komicznie. Już o wrodzonym wyglądzie cymbała nie wspomnę XD
#blackpill #tinder
  • 9
nie o to chodzi w narzekaniu manletów

jak masz 180+ wzrostu to dostałeś szansę, tutaj praca nad sobą faktycznie ma sens bo masz dobre podstawy, wiadomo, że jak masz brzydki ryj to dalej będzie słabo, ale masz pole do manewru

jak masz 175 to it's over, nigdy nie miałeś żadnej szansy
@NadmiarNiedoboru: Ale głupoty gadasz wszystko jest zależne od twojego układu kostnego ale mimo wszystko przy takim wzroście totalnie bym nie skreślał że nie możesz kogoś poznać,bo to takie #!$%@?. Mimo wszystko pracować nad swoją sylwetką wypada nie możesz w jaki kolwiek sposób wpłynąć na wzrost
Z własnego doświadczenie wiem, ze wzrost dużo daje gdy zaczynałem liceum ważyłem 60kg przy 194cm wzrostu miałem morde tak bladą jakbym mógł w każdej chwili stracić przytomność i byłem przygarbiony z ramionami wyciągnietymi do przodu i sciągniętymi do środka a i tak miałem ogromne powodzenie u różowypasek.