Wpis z mikrobloga

Przyznam, że tak średnio mnie interesuje #omzrik - czasem coś zrobią dobrego, czasem szukają afery tam gdzie jej nie ma. Ostatnio propsy za komornika u Ludwiczka, oraz za pilnowanie tego kamractwa i zgłaszanie jak łamią prawo.
Generalnie miałem świadomość, że zakładał to Gaweł, co ma wyrok za jakieś oszustwa i #!$%@?ł do Norwegii jako "uchodźca polityczny" czy jakoś tak i ogólnie taka szemrana postać, taki tam "zawodowy aktywista".
Ale ja nie o tym. Trafiłem na uzasadnienie wyroku wobec Gawła. Bardzo długie nagranie, 1,5h i jestem w trakcie słuchania, ale sędzia naprawdę dobrze opisuje wieloletnie praktyki, długi, próby unikania spłacania poprzez alimenty itd., więc jak ktoś chce sobie posłuchać to zachęcam.
https://youtu.be/DivoKcLWi-s

#sadownictwo #sadowehistorie #prawo #dlugi #komornik #bekazlewactwa (dla zasięgu ten ostatni ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • 3
@FrasierCrane: spora część interwencji ośrodka to przyłączenie się do nagłośnionych przez inne osoby spraw, składanie zawiadomień które i tak już zgłoszono wcześniej a następnie wręcz żebranie o datki. Pan Gaweł ma pecha, ponieważ oszukał bardzo wpływowe organizacje pozarządowe od których brał dofinansowanie