Wpis z mikrobloga

Ej serio mam tego dość,material nagrany,w poniedziałek przygotuje zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa.Śmiechy śmiechami ale te pajace serio mogą zainspirować kogos z tych swoich oszołomów do zbrodni na tle narodowosciowym czy na tle orientacji seksualnej. Nie wiem czy widziałem kiedys większy poziom zbydlęcenia. #jablonowski
  • 16
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rakiwo: teraz to odkryłeś? takie "subtelne" nawoływanie do podobnych czynów, ale w taki sposób żeby w razie czego się wybronić, i zastakować od przewrażliwieńców osoby piętnujace to zachowanie można przypisać prawie każdej z tych prawdziwie polskich nacjololo stacji
@rakiwo: zdaje sie ze od przeszło 2 lat walczy z nimi Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, kilku posłow lewicy skladalo zawiadomienia do prokuratury. z jakiegos powodu nic sie dalej nie dzieje a oni nadal prowadza seanse nienawisci. jak przychodzi co do czego to wstawi sie za nimi braun albo prokuratura ziobry umorzy postepowanie
@subcone: Nie sadze, widziałem kilka ich występów i zazwyczaj było to lawirowanie na granicy dobrego smaku i prawa. Według prawa czym innym jest nie wiem powiedzieć „ze kut*s w dupe i twojej całej rodzinie, masz matkę prostytutkę, a ty jesteś pedarasta i Żydem” a czym innym powiedzieć ze będziemy was znakowali i mordowali jeden po drugim bo jesteście pederastami czy żydami. Oni już siedzieli po kilka miesi u z akcje w
@rakiwo: uwierz mi ze widzialem wiele razy jawne nawolywanie do przestepstw i bezposrednie grozby karalne. od jakiegos czasu to mowia jeszcze czesciej, ze lada moment zaczna mordowac
@subcone: No ale akurat te typy siedziały po kilka miesięcy za duzo mniejsza akcje w Kaliszu, bo tam akurat bezpośrednio nie nawoływali do mordowani nikogo ze względu na narodowość czy orientacje.
@rakiwo: zdaje sie, ze w kaliszu padly grozby smierci pod adresem jakiegos posla, ktory pozniej zlozyl zawiadomienie. i co? tlumaczyli sie w sadzie ze jeden tylko performował artystycznie a drugi cytowal ten performance. kolejne posiedzenie chyba we wrzesniu a oni w miedzy czasie na wolnosci nadaja kolejne grozby smierci i nawoluja do mordu xd
@subcone: z tego co wiem to chodziło głównie o spalenie statutu kaliskiego. Gdyby chodziło o groźby karalne to powinieto by jednego tego co to powiedział, a zawineli cała trójkę organizatorów.Nie byli recydywistami zazwyczaj w takiej sprawie dostajesz zawisy oni siedzieli po kilka miesięcy w areszcie wiec pewnie na 99% dostaną właśnie taki wyrok bez zawiasow
@rakiwo: bo chyba toczy sie kilka postepowan. chcialbym miec nadzieje ze ich swoboda operowania w przestrzeni publicznej wynika z tego ze rzeczywiscie sluzby wola miec slup do ktorego sciaga sie najbardziej skrajny nacjonalistyczny element ktory mozna miec pod obserwacja. czuje jednak ze niestety to po prostu slabosc panstwa albo celowe trzymanie nad nimi parasola bo odkad rzadzi pis nie tylko oni maja sie dobrze - mozna by tu dac przyklad dotowania
@rakiwo mógłbyś podrzucić link do tego co Cię oburzyło? Nie oglądałem ale czytam teraz tag i widzę, że było na grubo. Ps dobra postawa, mam nadzieję że faktycznie coś z Tym zrobisz
@rakiwo:

Ej serio mam tego dość,material nagrany,w poniedziałek przygotuje zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa.Śmiechy śmiechami ale te pajace serio mogą zainspirować kogos z tych swoich oszołomów do zbrodni na tle narodowosciowym czy na tle orientacji seksualnej. Nie wiem czy widziałem kiedys większy poziom zbydlęcenia.


Zostałem przez nich zainspirowany, już za późno. Wszystkie twoje starania na nic. Nie uda ci się uratować świata i powstrzymać zła tym razem.