Wpis z mikrobloga

#gry #promocje #steam #promocjesteam #50procentoff #rts #knightsofhonor

Hm widzę, że gra KNIGHTS OF HONOR jest w promocji na Steamie za 4.99 euro :D. Świetna gra RTS dla każdego miłośnika RTS! Takie połączenie Europa Universalis (plansza i poruszanie oddziałami po niej) z Kozakami: Wojny Napoleońskie (bitwy o zamki).

Polecam gorąco! Sam zaraz kupię tę grę by mieć sobie kopię na steamie.

http://store.steampowered.com/app/25830/
U.....0 - #gry #promocje #steam #promocjesteam #50procentoff #rts #knightsofhonor

Hm...

źródło: comment_OmWciFT7RJYpCk5Zc1FemzPTINEW6jRS.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@blasted: Bitwy o zamek to istny cud miód. Trzeba się wykazać prawdziwym kunsztem mistrza strategii. No i te mury i budynki nie są na początku. To zależy od wroga i od Ciebie jak dane miasto się rozbuduje :). Na początku nie ma żadnych murów i innych fortyfikacji. A potem są smoły przy bramach, które potrafią powodować spore straty u wroga.

Tutaj też jest obrona własnego zamku z własnym garnizonem. Wspólne walki
  • Odpowiedz
@wysuszony: Dokładnie taki Medieval Total war gdzie jeszcze po wygranych bitwach wojsko można ulepszać o wybrane umiejętności :). Czyli większy atak, obrona, szybkość, morale itd.

A przywódca też może nabywać lepsze umiejętności przydatne do dowodzenia armią.
  • Odpowiedz
@krejdd: Hm jeśli jesteś miłośnikiem budowania, to tu raczej nie ma jako takiego budowania jak w twierdzy. Tutaj raczej to wyglada jak w heroes might and magic, że budujesz budynki i od razu ustawia mur wokół zamku. Najpierw taki gówniany drewniany potem można to rozbudowywać o kamienne i rozmaite dodatki do murów z smoła i innymi tego typu dodatkami.

Ja sam jestem fanem Twierdzy i wielu innych RTS-ów i mi się
  • Odpowiedz