Wpis z mikrobloga

@Piekny_Maryjan: to bardzo proste - Zakolak chce kupić te panele i dogadał się na barter - dacie nam % zniżki, a ja użyję swoich niesamowitych zasięgów i wrzucę na kanał Waszą reklamę.
  • Odpowiedz
@Piekny_Maryjan: do mnie dzwonił ostatnio (służbowo) typ od fotowoltaiki co sie zarzekal ze on czeka z montazem bo my przeciez na slowo honoru zamowilismy od niego i on czeka z towarem i z montazem. Taki nigeryjski scam. Nawet jak powiedzialem, ze od 5 lat na firmie mamy instalacje to dalej swoje. Miałem ochote tak jak w FMie rzucić butelką i powiedzieć coś niecoś o cnocie jego matki ( ͡°
  • Odpowiedz
@typowy_lobuz: ja na ten przykład Tomkiem Frankowskim w moim savie Jaga przyjąłem zasadę, żeby uśmiechać się życzliwie na każde nawet njdurniejsze pytanie dziennikarzy

Nawet jeśli chciałbym w nich rzucić butelką lub wywrócić stół
  • Odpowiedz
@aut91: nie ma miękkiej gry w MKS Arłamów wiedżą, że jak fikną to od razu mówie że sa na kontrakcie tymczasowym i mają #!$%@?ć bo mam ukraińca na jego miejsce to od razu przepraszają robią sie zieloni i lepiej trenują przez kolejne tygodnie xDD
  • Odpowiedz
@aut91: A jak mają 6.4 i niżej ocenę meczu to wale im tygodniówkę. Jak klub będzie profesjonalny to się tyrania skończy a szkoda bo tyle funu nie miałem płaszcząc się przed gwiazdami które i tak potem odchodziły z klubu
  • Odpowiedz