Wpis z mikrobloga

@LetMeStay: regularnie przeglądam sadistic, nie wiem po co, ale oglądam, więc jako tako mam tolerancję, ale rzeczywiście ten filmik jest "inny". Pewnie temu, że to nie jakiś Da Silva z brazylijskich slumsów tylko pewnie chłopak, jak ja i ty. Walczyk za kraj, za rodzinę, ale trafił nie tam gdzie trzeba. Smutne, ale mam nadzieję, że już nie cierpi. Pewnie się wykrwawił, bo raczej nie wierzę, że po tym go opatrzyli.
@LetMeStay wywarł wrażenie, natomiast pachnie fejkiem.
Po pierwsze nie jest tak prosto #!$%@?ć surowe mięso nożem do tapet, a wiem, bo próbowałem kiedyś na działce jak okazało się, że nie ma czym pokroić karkówki na plastry. Każdemu polecam spróbować a potem porównać to z cięciem z filmu.
Po drugie ten kastrowany słabo się rusza, a ból powinien być nie do zniesienia. Tymczasem on dosłownie dwa razy wierzgnął, a powinien tam latać na
@Kaloryfe to może oglądaliśmy inne filmy, bo na tych co ja widziałem krwi było zazwyczaj dużo. A co sądzisz o reszcie moich argumentów?
@Chad_z_Czadu: Z tego samego powodu dla którego są stronki z takimi filmikami. A mianowicie dlatego, żeby sobie uświadomić realność brutalności tego świata i przez to docenić sytuację w której się znajdujemy. A tego dokładnie filmiku cel jest taki żeby sobie dobrze uświadomić, że ruski to zwierzaki i nie zapomnieć tego. Jak się zamyka oczy to takie akcje nie znikają magicznie ze świata.