Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Piszę z anonimowych i chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego, bo wątek chyba wszystko wyjaśni.

Jakiś czas temu obserwuję wylewające się tutaj posty dotyczące prawników i ich aktualnej sytuacji. Mam już jakiś bagaż doświadczeń by móc rozjaśnić trochę kwestii. Rozumiem, że starzy wyjadacze już prują się, że śmiem pisać jak wygląda to w rzeczywistości, ale trudno ;)
Pracowałam zarówno u adwokatów jak i notariuszy. Póki co skupię się na tych drugich. Tak, utrzymanie kancelarii notarialnej jest drogie. Ale zarabianie ok. 20 tysięcy złotych DZIENNIE to chyba lekka przesada by mówić o przesyceniu rynku. Co do adwokatów - ja rozumiem, że konkurencja jest ogromna, jednak adwokat u której pracowałam nie miała nawet chwili odpoczynku od wielości spraw, a kancelaria stosunkowo mała. Serio? Kasowanie 300 złotych za godzinę rozmowy świadczy o zepsutym rynku?

#prawo #zarobki #prawnicy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e2b025c4d073d02fead6e3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania:

Pracowałam zarówno u adwokatów jak i notariuszy. Póki co skupię się na tych drugich. Tak, utrzymanie kancelarii notarialnej jest drogie. Ale zarabianie ok. 20 tysięcy złotych DZIENNIE

Gdzie się zarabia 20k dziennie? U Giertycha czy w kancelarii notarialnej "zaprzyjaźnionej" z deweloperami?

to chyba lekka przesada by mówić
  • Odpowiedz