Wpis z mikrobloga

Długoletni brak kobiety i nałogowe walenia konia spowodowało, że teraz jak w końcu znalazłem sobie dziewczynę, tożeby dojść podczas seksu z nią potrzebują około godziny czasu. Ja po seksie jest w #!$%@? zmęczony. Za to moja dziewczyna jest bardzo zadowolona, że tak długo mogę, jabprld. Mam nadzieję że z czasem mi to przejdzie i będę mógł skończyć szybciej. Teraz postanowiłem nofap, tylko seks z dziewczyną.
#przegryw #wychodzimyzprzegrywu
  • 19
@extraordinary_seaman: nie wiem z czego się cieszyć, wczoraj to robiłem ponad godzinę. Bardzo zmęczyłem się, ale za to nie miałem potem problemów ze snem, po takim maratonie. Mam nadzieję, że jak odstawię walenie konia, to z czasem będę potrzebował trochę mniej czasu. Za to jak pisałem, dziewczyna jest bardzo zadowolona. Cały czas chce tylko seksu, twierdzi że nie sądziła że będę aż tak dobry w łóżku. Stwierdziła że muszę mieć ogromne
@SquarexLoserLover: w sumie jest świetnie, jednak jak wspomniałem jest to bardzo męczące. Moja dziewczyna ma tzipe w sam raz, nie za luźna z nie za ciasna. Do tego szybko robi się wilgotna.

Poczytałem o deatchgripie i faktycznie mnie to dotyczy. Ale można z tego się wyleczyć. Za przestanie masturbacji lub stosowanie delikatniejszych metod masturbowanie powinno szybko wyleczyć mnie z deatchgripu.
@Marcin840: ja za pierwszym razem potrafie skonczyc po minucie, ale drugi i trzeci juz sa normalne, kiedys z taka jedna Marta z Roweckiego to trzy razy w dupe bez wychodzenia, 3,5godziny #!$%@?, nie wyjmowalem nawet na jebniecie kielicha. Kurde, cos chyba tez sobie musze przygruchac na stale, jakiegos przytulaska. Gdzie sa malolaty w okolicach dwudziestki co leca na dwa razy starszych gosci?
@Marcin840: Ogółem to fajnie, że ci się powodzi oby tak trzymać. Dla panny to i lepiej chyba, że ją tak długo obracasz. Może jak będą dalej problemy to powiedz jej jaki jest twój problem. Jak mądra laska jest to zrozumie.
@d___: Właśnie laska jest bardzo zadowolona. Rok temu miała ponoć faceta, z który zanim zdarzył włożyć, już miał wytrysk. Przedwczesny wytrysk to chyba większy problem. Ale jak już ograniczyłem masturbacje, to 2 razy w tygodniu, to seks jest coraz lepszy i powoli widzę że kończę szybciej. Poczytałem o tym problemie na internecie i widzę że wiele osób ma z tym problemem. Ale można go rozwiązać. Tak więc na razie luz, poza
@d___: Poza seksem też się dobrze dogadujemy, mamy podobne charaktery, podobne zainteresowania, podobne spojrzenie na życie. A seks to tylko dopełnienie związku. W sumie spotykany się już ponad 2 miesiące, a jakieś 3 tygodnie uprawiamy seks.
Dawno nie miałem dziewczyny,teraz gdy się przytulamy to mi stoi ,a ostatnio patrzyłem na jej cipkę już miałem wejść,ale nie wytrzymałem i uleciała że mnie sperma