Wpis z mikrobloga

RUCH OPORU MIRKO

Wolność dla Informacja Nieprawdziwa!

Czarny chleb i czarna kawa

"jedzie pociąg, złe wagony do więzienia wiozą mnie,

świat ma tylko cztery strony, a w tym świecie nie ma mnie"

wołam rewolucjonistów: @zordziu, @MichalxD, @gosvami , @Bladi89, @speerpre, @bnormal, @japer, @Wrzoskoowna, @MaxiimumR, @losiu888, @NeXIcE, @L_DiCarlo, @RPG-7, @kamdz, @Szarlejowiec, @kavillock

#wolnoscdlainformacjanieprawdziwa
w.....w - RUCH OPORU MIRKO

Wolność dla Informacja Nieprawdziwa!



Czarny chleb i cz...
  • 15
@wygryw: Przestań mnie wołać do takich bezsensownych wpisów. Myślisz że sobie wrzucisz piosenkę na mirko i to wielka krucjata, że ktokolwiek to zauważy? Nawet linka do tej petycji nie podałeś. Daliśmy poparcie, później pójdzie to do odpowiednich osób i zobaczymy co da się zrobić, tyle w temacie.
@NeXIcE: Oj, masz okrutny ból dupy. Chyba nikt poza Tobą nie bierze tego tak bardzo na serio. A czy uważam, że ktokolwiek to zauważy? No jasne, bo są tu jeszcze spoko ludzie i jak widać udało nam się pod tym wpisem zebrać trochę plusów i podpisów do petycji. Według mnie warto. :)
@wygryw: Nie tłumacz się, po prostu mnie nie wołaj bez powodu. Jedyne czego oczekuję to spokoju od takiego spamu, chciałem pomóc więc pomogłem w petycji ale nie zamawiałem żadnej subskrypcji do wzajemnego jarania się "rewolucją". Może o tym nie wiesz ale ludzie mają powiadomienia na urządzeniach, jak coś dostaję po chwili odrywam się od roboty żeby sprawdzić czy jakiś rozmówca odpisał mi w dyskusji, sprawdzam a tu taki syf. Uszanuj więc