Wpis z mikrobloga

pierwsze co musisz wzmocnic miesnie posladkow , miesnie brzucha oraz plecow , dla takiego calkowitego wzmocniena musialbys zaczac cwiczyc na drazku jesli chcesz mega poprawy sylwetki a tutaj masz podstawy :

I tzw. "koci grzbiet" klekamy, opieramy sie prostymi rekami tak aby lydki z udami tworzyly kat prosty nastepnie wyginamy plecy w "koci grzbiet" opuszczajac przy tym glowe, wytrzymujemy kilka sekund w tej pozycji nastepnie unoszac glowe do gory, wyginamy plecy w
  • Odpowiedz
@qras: Dzięki za wskazówki.

dla takiego calkowitego wzmocniena musialbys zaczac cwiczyc na drazku jesli chcesz mega poprawy sylwetki a tutaj masz podstawy :


Wystarczy proste podciąganie się czy konieczne są inne ćwiczenia na drążku?

ale to i tak musialbys z reha/fizjo terapeuta sie spotkac bo i tak zapewne nie bedziesz poprawnie ich wykonywal ...


Skąd to przekonanie?

Ps. http://www.wykop.pl/link/1717606/cwiczenia-na-kregoslup-zaczynasz-dzis/

Co o tym myślisz? Jedno ćwiczenie nawet pokrywa się z twoją radą.
  • Odpowiedz
znaczy jak bedziesz mial drazek z roznym rozmieszczeniem uchwytow wtedy kazda partia plecow bedzie pracowac choc jak dla nowicjusza jak ty wystarczy proste podciaganie , pamietaj zawsze czy podnosisz sie na drazku czy wyciskasz na klate czy inne rzeczy to zawsze lopatki maja byc sciagniete to jest podstawa

znaczy jesli ktos ma pojecie w danej sprawie to widzisz ze polowa jak nie wiekszosc ludzi nie potrafi badz ni ema pojecia jak dane
  • Odpowiedz
@qras:

z tamtych cwiczen na kregoslup to str 4 ,5 jedynie , reszta o kant dupy moim zdaniem


No i chyba "koci grzbiet" (str. 2)? ;-)

http://www.hellozdrowie.pl/ruch/cwiczenia-na-pilce/strona/1 << swietne cwiczenia o te mi chodzilo ( all strony ) :) bardzo pomocne przy twoich schorzeniach


Dzięki, ale nie mam piłki. Szukam czegoś do wykonywania w domu. Mam drążek, więc będę praktykował podciąganie. A co sądzisz o tych ćwiczeniach? Zrobiłem sobie taki zestaw
  • Odpowiedz
@AdminiWykopuUdostepniajaHasla

str 2 no no widocznie przeoczylem :)

jest ok tylko ja dodalbym jakies ciezarki bo wtedy bardziej dany miesien sie rozrosnie i wzmocni jeszcze bardziej niz na "sucho" choc na poczatek nie powinienes obciazac tych slabszych czesci ciala i tak jak masz napisane systematyka i sie nie poddawac !

ps ile masz lat ? :D

rece i tak i tak bo jesli plynies zna plecach i chcesz sie utrzymac na powierzchni
  • Odpowiedz