Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z tagu #stephenking co sądzicie o adaptacji Bastionu z 1994 roku? Miniserialu telewizyjnego, cztery odcinki po ok 85-90 minut każda.
Obejrzałem po latach i nostalgia motzno. To było pod koniec lat 90 tych u mnie w wypożyczalni kaset na 4 vhsach. Ale się naoszczędzałem by to pożyczyć.
Fakt, teraz efekty śmieszą, ale oglądało mi się to niesamowicie fajnie. Nie wiem kiedy te 6 godzin minęło. W sumie wiem bo o 3 w nocy bo bym nie usnął :)
Taki trochę #guiltypleasure
Książka to już w ogóle kosmos, jedna z moich ulubionych Mistrza :)
NapoleonV - Mirki i Mirabelki z tagu #stephenking co sądzicie o adaptacji Bastionu z ...

źródło: comment_1658957240OnS3BvImmR1k0ENBZxVy5w.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NapoleonV: Tych książek to chyba ze 4 było i każda po 1200 stron, kto by to czytał xD Pismo Kinga jest takie nijakie, wlecze wszystko przez kilka rozdziałów, później coś się dzieje i znowu nic.
@NapoleonV: Z tej listy czytałem To, Bastion i Miasteczko Salem.

To było trochę długie i zagmatwane przez skakanie w czasie, na pewno bym bardziej docenił czytając drugi raz. Dobra książka.

Miasteczko Salem była według mnie umiarkowanie fajna. Dobrze się czytało, ale nie pozostawiło jakichś większych wspomnień. Teraz trochę wracam do wydarzeń z tej książki bo akurat czytam Wilki z Callah.

Bastion to MISTRZOSTWO. Uwielbiam tę książkę. Była za krótka xD