Wpis z mikrobloga

@lewyx: parametry drzwi praktycznej nie mają żadnego znaczenia, ważne aby były szczelne. Nie ma co się nad nimi spuszczać, ani przepłacać/dopłacać.
  • Odpowiedz
ud = 0,98


@Bad_Wolf: zależy którą wersję wybierzerz. Op też nie napisał któ©y wariant cieplny tych drzwi

@lewyx: Mam prawie te same drzwi, tyle, że z szybą na środku, wersja Optimum termo, białe. Ja sobie je chwalę :)
  • Odpowiedz
@Bad_Wolf: premium termo to nie jest najlepsza opcja jak widzisz, właściwie to jedna z niższych. Do tego ta wartość nie dotyczy drzwi z przeszkleniami, a takimi są te z serii GlassDesign ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@leesiuu: cały zachwyt Wikędem mija, jak poprosisz sprzedawcę o warunki gwarancji. Otóż drzwi muszą być zamontowane minimum 1,5 m od najbliższego grzejnika i co najśmieszniejsze 40 cm od ogrzewania podłogowego co jest kompletnie bez sensu. Zrezygnowałem w ostatniej chwili.
  • Odpowiedz
Otóż drzwi muszą być zamontowane minimum 1,5 m od najbliższego grzejnika i co najśmieszniejsze 40 cm od ogrzewania podłogowego co jest kompletnie bez sensu


@Dimpz_: brzmi jak kruczek u sprzedawcy. Jak odszukam w tygodniu swoją kartę gwarancyjną to aż ją przeczytam.
  • Odpowiedz