Wpis z mikrobloga

@Hankcon: @Levander: przed tym filmem myślałem że jestem fifa-rafa i jakby przyszło zabijać bo taki rozkaz to by mi nawet powieka nie drgnęła a ja po pół minuty filmiku mam dosyć na dziś absolutnie wszystkiego. Ja #!$%@? co muszą mieć ludzie w głowie którzy odwalili taką np. Buczę, przecież to się w głowie nie mieści
  • Odpowiedz
@Levander: ja rozumiem że czasami ludzie się zabijają, bo np. masz zły kraj pochodzenia w paszporcie gdy krzykną że od teraz wojna jest, że np. strzela snajper i wylogowuje Ciebie momentalnie z tego serwera, albo wrogie F-16 zrzuca bombę jądrową i akurat jesteś w 300-kilometrowej strefie rażenia, ale bicie młotkiem po głowie tak że chłop dusi się własną krwią i wbijanie nożyka w brzuch dziesiątki razy tak żeby jak najbardziej
  • Odpowiedz
@smutny_login: dobre, jednak nie chcę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
większość ludzi jest gorsza od zwierząt, do tego jeszcze perełki o których tu rozmawiacie - #!$%@? akcja!
najgorsze, że większość tej hołoty dożyje spokojnej starości w dodatku musimy oddychać tym samym powietrzem co oni
  • Odpowiedz
@Dwudziestydrugi: @dizzy126: zapomniałem dopisać że to wbijanie nożyka odbywa się gdy chłop cały czas żyje, oczywiście dusząc się własną krwią, ale jak pisałem wcześniej nie wiem czy filmik kończy się zgonem czy nie bo tylko początek oglądałem i dalsze oglądanie sobie odpuściłem
  • Odpowiedz