Wpis z mikrobloga

Casual here. Widzę, że Watchstony zostały zastąpione przez Voidstony. Czy teraz jest je trudniej zdobyć? Jestem już na mapach t16, zrobiłem dwa wyzwania Maven i raz walczyłem z Baranem, ale nie mam ani jednego Voidsona. Gram SSF na Standardzie jeśli to ma znaczenie.
#pathofexile
  • 8
@Bodhistawa: Voidstone dostaniesz za dwa nowe bossy - exarch i eater oraz za maven i uber elder. Te dwa pierwsze są easy, maven i uber potrzebują już dobry build i umiejętności albo kupujesz carry(No ale grasz ssf wiec odpada)
@Bodhistawa: Tier 14-16, po 14 mapach na których masz influence danego bossa(ustawiasz na map device) dostaniesz zaproszenie do jego sub-bossa, a po 28 mapach wyleci zaproszenie do wspomnianego eatera czy exarcha
@Bodhistawa: I tak tylko podpowiem, ze jak na mapie zespawnuje Ci się influence to już to jest zaliczone jako jeden z tych 28miu. Ale 14te i 28me podejście musisz zabić bossa mapy żeby wypadło zaproszenie
@Tang0: Pewnie i tak czeka mnie wielodniowa farma, bo pierwszego Barana robiło mi się bardzo długo. Przeżywalność mam spoko, ale DPS słaby. Robię EA Championa od Zizana, ale słabo mi esencje wchodzą i trzeba farmić: https://pastebin.com/GJv8TTRN
Szukam Dread na +2 bow skill. Łuk 6L już czeka, 2 exy też, jeszcze tylko te esencje i muszę znaleźć mapę Caer Blaidd, Wolfpack's Den żeby mieć crafta Cannot Roll Attack Mods.