Wpis z mikrobloga

@hellyea: O, może w końcu jakaś alternatywa dla pho shop, gdzie są cztery krzesełka. Urągające są te lokale budujące pseudo prestiż przez kolejkę pod drzwiami. Jak wrażenia, ceny?
@mateelv: Ceny to w sumie kwestia perspektywy, ja bym je oceniła jako restauracyjne, na pewno nie tanie, tj. 30-50zł za danie i 20-40 za przystawki/sałatki.

Ja próbowałam pho i makaronu smażonego z wołowiną i oba dania na najwyższym poziomie, przepyszne, świeże, rześkie, pełne smaku. Jak dla mnie porcje tych dwóch dań były bardzo duże, ale to też kwestia indywidualna. Na pewno jednak nie były to porcje w stylu „kapka na talerzu”.
@mateelv: Miałam na myśli, że dla jednego 40zł za danie to drogo a dla innego normalnie lub tanio. Skrót myśliwy mi wyszedł. Na foto ten makaron, który jadłam, ja go miałam jeszcze na śniadanie na drugi dzień, bo zostało mi go na tyle, że mi go spakowali. Ale na pewno dla wielu osób jest to też porcja na raz. Acha, ważne też jest, że tej wołowiny były normalne, słuszne kawałki a
hellyea - @mateelv: Miałam na myśli, że dla jednego 40zł za danie to drogo a dla inne...

źródło: comment_1659353716MlrTRapzkDV2Vtw1nvkGhJ.jpg

Pobierz