Wpis z mikrobloga

Dzień dobry
Dziś jest środa a wczoraj odwaliłem kawał dobrej roboty z komputerem mojego ziomeczka.
Chłop narzekał, że mu się wyłącza nagle z dupy. Szybka rozkmina - na poddaszu ma swoją piwnicę, okno dachowe, 30 stopni. Jedno spojrzenie do środka i wiadomo czemu się wyłączał - małe kotki sobie zamieszkały, pasta termo jak chrupek, w idle 50 stopni. Wyczyściłem, nowa pasta i dziwne działa. Od siebie dołożyłem mu jeszcze dwa wentylatorki z demobilu to teraz przeciąg w budzie jak w Kielcach na dworcu.
Pobierz
źródło: comment_1658898697SfyvPhYxP9GPiJjzwMVMxH.jpg
  • 20
@floojd: starałem się jak najgęściej poupychać wszystko co znalazłem na strychu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Satos: to było robione dla przyjaciela więc za darmo. Nie każdemu robię pro bono bo szanuję swój czas. Po znajomości - połowa ceny jest uczciwa, z polecenia dalszym znajomym 70% ceny rynkowej.
@NieSluchamSieMam: stock cooler nie jest najlepszy ale do i5, która tam siedzi wystarczy - 60 stopni pod obciążeniem
@Zjem_Ci_nos: teraz każda pierdoła będzie do Ciebie walił i WYMAGAŁ od Ciebie że MASZ mu to zrobić, oczywiście za darmo, a jak coś będziesz marudził to się obrazi czy zacznie mieć do Ciebie pretensje.. tacy są ludzie
@Zjem_Ci_nos: ja się znałem z niektórymi i 22 lata no i co z tego, potrafili i tak #!$%@?ć chore akcje skutkującem zakończeniem znajomości. To że z kimś się długo znasz nie znaczy że możesz przewidzieć zachowanie tej osoby.