Wpis z mikrobloga

Ten Murański to ma coś z łbem. Już #!$%@?ć zyniaka. Ale typ wie czym jest sarkazm, ironia? W sumie czego sie dziwić typ jest z pokolenia gdzie ze złych rzeczy sie nie żartuje xD Czarny humor to pewnie dla niego zło wcielone.

Jeden i drugi siebie warci. Najzabawniejsze jest że to murański sądzi że ma charakter, a pieprzy kocopoły jak sebek z blokowisk. Tylko słownictwo bogatsze i potrafi sie wysłowić.
#famemma
  • 10
  • Odpowiedz
@Canzas: Ale jakąś rację w tym ma, bo wujek Nikodema czego złego nie powie to tłumaczy się, że to sarkazm. Czyli możesz gadać wszystko co chcesz bo na końcu i tak powiesz, że to tylko ironia i żart.
  • Odpowiedz
@adek781: Wiesz.. Znam takie przypadki ale trzeba też brać poprawkę jaką jest postacią sam nitro.
Ja znam go tylko z shotów i że kiedyś był w pompa teamie czy innym badziewiu z izakiem i isamu.

Nie bronie go bo dla mnie to clown. Bardziej mnie bawi głupota murańskiego.
  • Odpowiedz
@Canzas: rozumiem jakby to jakiś inny jutuber powiedział, ale ten wychudzony laps zyniak co chwile pluje jadem z przed komputera, wyzywa matki na streamach i daje odczucie jakby byl z jakiejs patologii, mowil ze by zgwalcil, ze by rosja wjechala. no cos to poczucie humoru chyba za często takie same. po prostu ten zjeb gdyby nie byl taki wulgarny to kazdy by juz o nim dawno zapomnial
  • Odpowiedz
W sumie czego sie dziwić typ jest z pokolenia gdzie ze złych rzeczy sie nie żartuje xD


@Canzas: WOW CO ZA UJMA. Ja #!$%@?. Ty za to jesteś z pokolenia płytkomyslących półmózgów, wychowanych na lajwach zynikaow i tym podobnych przygłupów, powtarzając potem te same kretynskie frazesy.
Ja obrazam ci matke, a ty sie #!$%@?? hehe boomer hehe, dystans hehe,
essos - > W sumie czego sie dziwić typ jest z pokolenia gdzie ze złych rzeczy sie nie...

źródło: comment_1658877028w6Nn7UhqZCUi0gkh21tPW1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@essos: Oojoj, boomer sie popłakał.

W sumie to sam jestem stary ale bawią mnie tacy jak ty i murany z kijem w dupie. Wszędzie problem o wszystko pretensje xD
Do Murana mi daleko z wiekiem ale do 20'stki też mi daleko. I zaznacze mam powyżej 20.

Jak mi obrażasz matke to wiem że jesteś po prostu debilem, który nie ma argumentów i musi zacząć stosować coś takiego zamiast użyć
  • Odpowiedz
Jak mi obrażasz matke to wiem że jesteś po prostu debilem, który nie ma argumentów i musi zacząć stosować coś takiego zamiast użyć jakichś argumentów.


@Canzas: Czyźbyś był boomerem, który ma kija w dupie i wszędzie widzi problem??
  • Odpowiedz