Wpis z mikrobloga

Pezet (nie raper) Ty barania łąko.

Jak mogłeś, jakim w ogóle prawem zgłosiłeś kanał Bereth i inne jemu podobne. Co Ci przeszkadzało w tym, że chcieliśmy od czasu do czasu puścić relacje ze starych liveów do snu czy w trakcie sprzątania chaty (tak, mieszkania się sprząta mój drogi).

I tak w większości oglądamy to dla Jacka i Gosi, bo to oni robili content i to na nich przewijaliśmy sobie suwaczek w odtwarzaczu YouTube. Ty byłeś tylko epizodem, nie robiłeś tam nic prócz picia na umór i wąchania taniego proszku i słuchania donejtów o Twoim Tacie. Myślisz, że jak nagle materiały poznikały z kanałów, to każdy zapomni o tym jaki jesteś i jaki byłeś naprawdę? Każdy będzie kojarzyć Ciebie z #!$%@? od Smerfa, każdy będzie pamiętał o Twoich zgonach na zaszczanej kanapie u Zwierzyńskich, już nigdy nie zmyjesz z siebie opinii tego na kogo sobie zapracowałeś przez ostatnie lata na Urzędniczej. I Ty teraz nagle nie wiem #!$%@?, oprzytomniałeś? Uznałeś, że czas się zmienić i wyjść na prostą? Chłopie! Jesteś takim samym typem jak ten cały amisz alkoholik od strapona, on też z resztą zgłasza filmiki ze swoim udziałem, bo się olaboga wstydzi przeszłości wielkie mi coś. Weź chłopie oprzytomnij i odpuść, serio. Módl się teraz, żeby chłop od kanału Bereth jakoś zrobił reupload tych filmów i żebyśmy my widzowie mieli co oglądać tej jesieni!

Co za łeb …

#danielmagical
  • 2