Wpis z mikrobloga

czy jeśli teraz kliknę Zakończ okres próbny to stracę dostęp do Prime od razu, czy z momentem zakończenia 30 dni okresu próbnego?

w drugą stronę, jeśli nie kliknę na Przedłuż darmowy okres próbny, to faktycznie nie przedłuży? xD

chcę te 30 dni wykorzystać, ale to na tyle, nie chcę przedłużać.
jak najlepiej to rozwiązać, żeby mi opłata jakaś nagle nie wpadła?
#amazonprime #amazon
Marcinnx - czy jeśli teraz kliknę Zakończ okres próbny to stracę dostęp do Prime od r...

źródło: comment_1658856709nye1XO1Oi28vO9x5IYyvjR.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marcinnx: z momentem zakonczenia. Jesli bys stracil od razu to musieli by raczej oddawac kase za niewykorzystany okres. Generalnie tak masz we wszystkich tego typu uslugach czy Amazon czy inne VOD. Mozna zakupic na miesiac, zaplacic i od razu anulowac zeby nie zapomniec. Z resztą w nastepnym kroku bedziesz mial to napisane (anulowanie Prime to AFAIR ze 3 kroki)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marcinnx: ogólnie miałem na początku tak, że jak anulowałem raz prime to dali mi jeszcze jeden miesiąc za free, ale to w DE, nie wiem jak to działa w PL
  • Odpowiedz
@MarcinOrlowski: wiem że np w Spotify można od razu anulować, ale wolę się upewnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w zasadzie nic nie płaciłem, bo to darmowy okres próbny, więc nie bardzo mieliby za co zwracać kasę xD

@Rynia: w sumie to jest na DE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz