Wpis z mikrobloga

Cześć. Planuje trip na DXM wieczorem ale od dwóch miesięcy suplementuje regularnie Ashwagandhe. Trip planuje na 2/3 plateau. Ashwagandha jest podobno MAOi, a MAOi z DXM to podobno tragiczne połączenie. Z drugiej strony nawet w tytoniu są MAOi. Ashwa z deksem to bezpieczne połączenie? Ktoś może próbował i wystąpiły jakieś komplikacje?
#narokotykizawszespoko #dxm #acodin #ashwagandha
  • 11
@poppyseed: Nie łącz maoi z dxm, a maoi w petach to mit. Jak będziesz łączył maoi z dxm to poznasz Kurta Cobaina, ale spędzisz z nim już wieczność.

O ile oczywiście wierzysz w życie pozagrobowe.

Żeby nie było, że baje o petach opowiadam:

We identified studies that potentially “fill the gap” identified by van Amsterdam et al. (2018) as MAO-inhibitors contained in cigarettes and e-cigarettes are not attributed to nicotine itself
Zepelin9 - @poppyseed: Nie łącz maoi z dxm, a maoi w petach to mit. Jak będziesz łącz...

źródło: comment_1658846863VBxXMhJ59Wv9PIGSIgmvVd.jpg

Pobierz
@poppyseed: Każdy lekarz ci powie 36 godzin, bo po takim czasie masz pewność oczyszczenia się organizmu z substancji. Najlepiej dać sobie 3 dni, ważne przy zmianie ssri. Dxm wywala ssri w kosmos
@poppyseed: jeśli bierzesz ssri to serio daj sobie 3 dni, bo cię dxm zmiecie. Obok mieszania maoi z dxm to branie dxm z ssri jest drugą najdurniejszą rzeczą jaką można zrobić

A do wujków dobra rada, co brali ssri i dxm i nic im nie było - no fajnie że lubicie rosyjską ruletkę panowie.
@Zepelin9: Odblokowałem.
Dla zainteresowanych na przyszłość - zdecydowałem się ominąć dawkę Ashwagandy i zarzuciłem 400mg DXM. Trip był bardzo fajny i ciekawy oraz nie spotkałem się z żadnymi efektami ubocznymi.