Wpis z mikrobloga

pytanie o #domeny i #pozycjonowanie

mam domenę firmową kilkuletnią BardzodługaNazwaFirmy.pl dobrze wypozycjonowaną. Kupiłem krótką domeny BNF.pl (nazwa przykładowa) Jak byście ją wykorzystali? Boję się przełączać na nową domenę, żeby nie utracić pozycji, ale mógłbym ją jednak w jakiś sposób wykorzystać, tylko jak?
  • 39
  • Odpowiedz
@GoracyDelfin: nie pisz głupot. Cytuję Cię "oczywiście możesz skorzystać z 301 jak mówią wyżej ale wtedy nigdy już tego nie zmienisz, nigdy już nie przekierujesz na inna domene" - wierutna bzdura. Robiłem takich "rozpięc" kilka w swoim życiu. Najpierw z domeny A na B masz 301, potem przyszedł klient kupił sobie firmę i domene A oraz B, zrobił rebranding na C i rozpinaliśmy przekierowania po to, żeby było
  • Odpowiedz
Dodam jeszcze jedno - przekierowanie tymczasowe nie przenosi mocy SEO jak to się mówi - więc stosowanie np 302 mija się z celem w przypadku kiedy pozycjonujemy wszystko co mamy.
  • Odpowiedz
Działa jak w "domene" strzelił. [...] Reindekacja trwała kilka miesiecy ale ruch przepiął się idealnie.


@seozgred: tak opisałeś że w zasadzie nic nie opisałeś :]

prosiłbym o jakieś szczegóły a nie tak ogólnikowo, bo takie góry to i ja mogę wypisywać.
  • Odpowiedz