Wpis z mikrobloga

@artrac: Ukraincy maja prawo wjazdu do innych państw UE, wiec to nie jest ta sytuacja jak z 2015.

@szurszur: Mam na myśli, że w 2014 r. też się coś wydarzyło na wschodzie Ukrainy i przybyło do nas w ciągu nieco ponad roku ok. 1 mln Ukraińców.
  • Odpowiedz
Mam na myśli, że w 2014 r. też się coś wydarzyło na wschodzie Ukrainy i przybyło do nas w ciągu nieco ponad roku ok. 1 mln Ukraińców.


@artrac: To nadal inna sytuacja, my nie prosilsmy o przyjmowanie ich bo to była emigracja zarobkowa potrzeba w Polsce.
  • Odpowiedz
a my dostaniemy węgiel z UE, żeby było czym ogrzewać domy?


@Shatter: nie mam pojęcia czy coś dostaniemy

UE powstała, żeby Niemcom głupie myśli nie przychodziły, żeby znowu nie zaczęły mordować.


@milymirek: ok
  • Odpowiedz
@Shatter: No tak wiem, chciałem tylko pokazać że to jest normalne, jak w danym regionie brakuje energii to jest importowana od sąsiada, jak jest nadwyżka to jest eksportowana ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
wyjść z jewrokołchozu, zerwac stosunki dyplomatyczne z nimi i po spraiwe


@SiennaWest: I przylaczyc sie do Bialorusi albo najlepij od razu Rosji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Idz dziecko spac juz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kam3o: no ale tu nie ma mowy o tym, że Niemcy będą chcieli od nas kupić energię, tylko o tym, że UE ma sobie "odjąć" i dać Niemcom. Ciekaw jestem, czy ogarną tak węgiel, żeby było czym w piecu napalić xd
  • Odpowiedz
@DusicielPajacow: no to trzeba pracować nad tym by sprzecznych interesów było jak najmniej, tylko jeszcze większa integracja sprawi że będziemy jako Europa bezpieczniejsi, bogatsi i będziemy mieć silniejszy głos na świecie. Powinno na tym zależeć zwłaszcza mniejszym i biedniejszym krajom, bo bogatsi i więksi zawsze sobie poradzą.
  • Odpowiedz