Wpis z mikrobloga

@eternalzz: ja nie udawałem i skończyłem jak skończyłem. Na pewno radę jaką mogę dać to nie pokazywać swojego prawdziwego ja przed nikim nawet swoimi rodzicami bo oni też wbrew pozorom mają problemy swoich synów gdzieś poza wyjątkami. Przed sobą za to nie udawaj i bądź świadomy swoich słabości żeby je ukryć i w ukryciu boostować a zalety jeśli jakiekolwiek masz to wywalaj przed siebie dalej niż widzisz.
@Kebab_po_browarze: ech, normictwo ma cos takiego w sobie, ze lubi dojebywać i jak się otworzysz to wbijaja noz. Ale mam to w dupie, czeba oddzielać ziarno od plewa i być otwarty i kij, dostanie się nożem, ale niech chociaz 1 na 100 okaze sie koliegom to warto było
@eternalzz: wiesz tak naprawdę ludzie to zwierzęta, jeśli my byli byśmy na ich miejscu też byśmy nie byli wcale tacy wyjatkowi i miłosierni dla gorszych od siebie. Skoro już wiadomo że wyjątków wiele nie ma to nie opłaca się grać w tej grze pozorów, no być może poza udawaniem właśnie że ma się normalne życie i nie za dużo wad a jeśli już jakieś masz to wymyśl sobie jakąś nie znaczącą
@eternalzz: Odwaga to umiejetność stawiania czoła strachowi, a nie jego brak. Siła życiowa polega na przeskakiwaniu każdej przeszkody w dążeniu do celu, nieważne jak ciężko będzie. Jak ktoś za dużo mówi o swoich obawach często jest to jednoznaczne z byciem strachliwym i zahukanym. Myślę, że większy problem jest w samej formie wyrażania. Silny i pewny facet również przyzna strach lub że czegoś nie umie, ale zrobi to w inny sposób, nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eternalzz: ja zauważyłem ze na wykopie jak mowie ze sie czegos nie boje (albo boje, mowie po rosru prawdę) i okazuje pewnosc siebie, czesto inne zdanie nich ich to od razu sraja pod siebie i atakuja. Co potwierdza ich lek do mnie.

Wykopki przegrywy nie roznia sie niczym od normikow. Normiki odrzucily przegrywy bo uznali ze sa inni/gorsi od nich. A przegrywy z wykopu mocne w internecie robia to samo z