Wpis z mikrobloga

@Blahhblahh: jesteś po prostu na takim poziomie wyparcia że żaden logiczny argument nie zmieni twojego zdania, jeśli sam kukiz twierdzi że się sprzedał, a ty mówisz że jest inaczej, to jesteś chory umysłowo, tylko to chce ci przekazać
@create_can: ale ty jesteś za głupi, żeby czytać to jego przyznanie że się sprzedał "za ustawy" to znaczy tyle co napisałem wcześniej? Nie potrafisz głupku przedstawić żadnego argumentu jakie osobiste korzyści otrzymał kukiz za to "sprzedanie się" i powtarzadz tępaku w kółko to samo. Weź już nie pisz do mnie badziewiaku :). Albo wyszperaj co otrzymał Kukiz i wróć kundelku oprócz pisania iodtyzmów typu "sprzedał się za pare groszy, obrzydliwe" %-)
@Blahhblahh: koalicja mój drogi przygłupie, to by była jakby wszystko było ustalane jasno, w świetle dnia, były obrady, ustalenia i rozmowy, w tym przypadku wszystko było za zamkniętymi drzwiami, w pośpiechu bez nawet dowodu że te obietnice będą spełnione, ZWYKŁE SPRZEDANIE SIĘ
@create_can: z każdym kolejnym postem utwierdzasz mnie w przekonaniu, że jesteś zwykły głupek :D. Daj już spokój i nie brnij bo tylko się kompromitujesz dzieciaczku. EOT bo tutaj jakakolwiek dalsza dyskusja jest bez sensu.
Wykopki nie umieją czytać ze zrozumieniem, albo Kukiz cieszy się tutaj dużo większą popularnością niż sądziłem
@TANSTAAFL: widzisz, znowu w to wpadasz! Przecież to jest DOKŁADNIE ten sam schemat! Kukiz nie był Petru, Hołownia nie jest Kukizem. "Tym razem będzie inaczej", czego tu nie rozumiesz?