Wpis z mikrobloga

@baton967: Zanim trafiłem na tag czułem się totalnie nierozumiany, moi znajomi przynajmniej raz byli w związku i chociaż zobaczyli jak to wygląda, a ja przez cały ten czas byłem sam jak palec i każdy uważał mnie za albo antyspołecznego albo creepa. Tag pomógł mi, bo zrozumiałem, że nie jestem sam i jest nas wielu tylko nie widać tego bo ci co najgłośniej krzyczą w mediach robią z inceli jakiś toksycznych mężczyzn,
@baton967: mysle ze moze nie ciągnie na dno ale stabilnie trzyma przy dnie. na pewno jest pewnego rodzaju umiłowanie w przegrywie . Jak ktoś coś napisze o sobie bo czuje że powoli #przegryw to znajdzie sie jeden z drugim co powie hurr durr co Ty wiesz o byciu przegrywem...bla bla bla... I nie ma planu zeby wychodzic z tego stanu rzeczy tylko raczej jak sie umościć w tym dołku żeby było
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@exystexys: przecież jak się czyta niektóre komentarze pod wpisami, które wchodzą do gorących, to ewidentnie widać, że tu nie ma jakiejś woli wsparcia, tylko trzymanie, żeby nikt się nie wychylił, albo zarzucanie sobie, kiedy ktoś może być przegrywem. Wysoki nie może, silny nie może, miał dziewczynę - nie może, dobrze zarabia - nie może XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@typowy_lobuz: izolacja spoko. Praca zdalna jest mmm.
Mi się raz albo dwa razy do roku chce jakoś socjalizować, ale potem mi przechodzi, bo to wymaga za dużo czasu. Już różowa jest czasochłonna, a co do dopiero szukać kolegów i się z nimi spotykać xd
W jaki sposób ciągnie na dno?


@exystexys:
Nakręcanie nienawiści do normalnych ludzi, nawet wymyślacie im przezwiska: normictwo, oskariat, julki, czady.

Tworzenie jakiegoś wyimaginowanego świata, którego sami nienawidzicie i zamykanie się w nim. Udawanie, że jest prawdziwy i wmawianie innym że tak serio wygląda świat.

Wzajemne #!$%@? sobie, użalanie się nad sobą. Każdy musi się czasem komuś wygadać, wyżalić i z tym w społeczeństwie jest problem w #!$%@? jeśli nie jesteś kobietą
Fanatyk_Wedkarstwa - > W jaki sposób ciągnie na dno?

@exystexys: 
Nakręcanie nien...

źródło: comment_1658819054j9yFXydgRQVupWMvnna1H5.jpg

Pobierz
@Fanatyk_Wedkarstwa:

Nakręcanie nienawiści do normalnych ludzi, nawet wymyślacie im przezwiska: normictwo, oskariat, julki, czady.


Niestety część z tej nienawiści nakręcają sami normicy, którzy wchodzą tu i wyzywają przegrywów albo trollują tag, podjudzając ludzi z problemami dla zabawy.

Tworzenie jakiegoś wyimaginowanego świata, którego sami nienawidzicie i zamykanie się w nim. Udawanie, że jest prawdziwy i wmawianie innym że tak serio wygląda świat.


Tylko tak serio wygląda świat. To że żyjesz po jego
Niestety część z tej nienawiści nakręcają sami normicy, którzy wchodzą tu


@shigeno14: Czyli wchodzą w miejsce gdzie są już obrażani na starcie za nie bycie #!$%@? xD

Tylko tak serio wygląda świat


No i już wiem z kim rozmawiam, właśnie o tym piszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja nie mówię, że ciemna strona nie istnieje ale to co wy tu wypisujecie to jest ostra jazda bez trzymanki
@Fanatyk_Wedkarstwa:

Czyli wchodzą w miejsce gdzie są już obrażani na starcie za nie bycie #!$%@? xD

Czyli zaczynasz od obrażania ludzi z różnymi problemami, kto by mógł się spodziewać

No i już wiem z kim rozmawiam, właśnie o tym piszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja nie mówię, że ciemna strona nie istnieje ale to co wy tu wypisujecie to jest ostra jazda bez trzymanki prosto do psychiatryka.