Wpis z mikrobloga

Jakie role powinienem ustawić tym panom? W poprzednim sezonie polegałem na jednym napastniku, Isaku który nastukał mi mega dużo bramek. Teraz z wypożyczenia wrócił mi Jose, który wydaje się napastnikiem kompletnym, który ma mega dobre staty jeżeli chodzi o strzały z dystansu (co również jest plusem mojej drużyny). Czy będzie to funkcjonowało jak Isak będzie wysuniętym napastnikiem (atak) a Jose będzie jako odgrywający na wsparciu?
Oyarzabal według mnie jest tutaj też ustawiony dobrze jako schodzący napastnik, ale nie wiem czy Munira nie ustawić jako odwrócony skrzydłowy.
#footballmanager #fm21
AlMasia - Jakie role powinienem ustawić tym panom? W poprzednim sezonie polegałem na ...

źródło: comment_1658781507M452qnyjiNH2K3BYDuwk9m.jpg

Pobierz
  • 5
@AlMasia: Przy 2 napastnikach jednego mam zawsze jako WN, a drugi to roznie jak ma staty dobre zeby grac jako odgrywajacy to tak gra, zdarza mi sie czasem LPK tez miec lub jesli chce miec troche wiecej asyst to KN jako wsparcie. Wszystko zalezy od druzyny jaka grasz i jakimi pilkarzami dysponujesz. Musisz probowac az w koncu zobaczysz jakie role najlepiej im pasuja.