Wpis z mikrobloga

Cześć Mirabelki i Mireczki czy jest na sali optyk? ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Z racji wykonywanej pracy zbliża się czas zrobienia nowych okularów.
Stare już są mocno zrysowanie itd.
Z racji że mam dużą wadę wzroku -5 i żeby nie mieć okularów jak Stępień z 13 posterunku muszę zrobić sobie szkła indeksowane.
Z tego co pamiętam to z 3-4 lata temu z ray-bany z szkłami indeksowanymi płaciłem ok. 1000 zł.
Dzisiaj napisałem do pewnego optyka, który wypalił mi cenę 1450 zł za same szkła o0.
Rozumiem, że inflacja itd. ale chyba go poyebało?
Jaki jest koszt szkieł indeksowanych? z tego co pamiętam to te które mam na nosie to 1.67
#okulary #optyk #okulista #wadawzroku
  • 14
@cacum3: No to jeszcze ok. bo tak własnie liczyłem max. z oprawkami do 1500 a tu za same szkła 1450 o0(żeby było śmieszniej to jeszcze było dopisane, że płaci się jeszcze więcej jak chce się powłoki wycinające światło -> co to urwa jest?) i najlepsze jest to, że to niewielka miejscowość a optyk z opiniami google 4.7 xD. Napisałem jeszcze do optyka u którego miałem robione okulary, ale jak na razie
@Perseuszek: u mnie 1.67 Asferyczne z antyrefleksem, utwardzeniem i powłoka oleofobową 540 zł para.
Oprawy takie porządne 300-400 zł.I albo druga para za połowę ceny albo -10 % rabatu od całości .

Jako drugą parę mogę Ci zaproponować np: okulary przeciwsłoneczne z Twoją wadą :) to po rabacie na drugą parę będzie gdzieś 400 zł za parę.