Wpis z mikrobloga

@PepeXD: no właśnie, jak tam jechałem to nie rozumiałem kto i dlaczego to zrobił. Z 2 pasów na 2 i przejście w 1 później. Zawsze to chociaż trochę dalej przesunięty korek
@Ogau: Kolizje zdarzają się nawet teraz. Poprzednie rozwiązanie było lepsze, korek był czymś rzadko spotykanym. Nikt nie stał długo, teraz nawet by skręcić w prawo na Osobowice się czeka.
Dodatkowo ucierpiały linie 119,129, 140, 143, 319
@Ogau: Wrocław to świetne miasto, ale z każdym rokiem coraz bardziej #!$%@?, budowa osiedli bez nowych dróg dojazdowych lub komunikacji, #!$%@? ITS itp.
Dzisiaj #!$%@?łem, bo ruszyłem ze świateł przed mostami Warszawskimi jako pierwszy i jechałem 50-60 i zgasło mi zielone na Kromera jak byłem na początku ekranów. A wystarczyło jechać 100 i bym zdążył na zielonym.
A najlepsze co im wychodzi, to zamykanie ulic, lewoskrętów itp.
Dodatkowo ucierpiały linie 119,129, 140, 143, 319


@Little_Juice: po to są rozwiązania komunikacyjne w tym mieście. Jak ludzie od dawna mówili, że buspas na Jagodnie tylko tamuje ruch to łysy miał to w dupie. Dopiero, jak pociąg dowalił do pieca to poszli po rozum do głowy i nagle już korków od Bardzkiej nie ma i autobus zyskuje 5-10 minut w szczycie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj #!$%@?łem,
@PepeXD: też tak robiłam ( ͡° ʖ̯ ͡°) ludzie prawie w ogóle tym lewym nie jechali.
@Rogi_: dośc często tym odcinkiem jeżę i widziałam kolizję... po tym jak już zabrali ten pas :v
najbardziej mnie wkurza to, ze z Probusa gdzie jest kurna wszystko to zjabiste rozwiązanie a tutaj pełno niebezpieczeństw eh