Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Ciekawe sformułowanie kongresmena z partyjnego duopolu ( ) aż przypomina pewnego mema - dla odmiany ze strony przeciwnej owego duopolu.

Dobrze jest czasem przypomnieć, że zarówno prawica jak i lewica ma swoją zamordystyczną "ćwiartkę" ( ͡~ ͜ʖ ͡°) LibCenter zaś jest bazą - dla tych kontestujących ów stan rzeczy.
Pobierz j.....r - Ciekawe sformułowanie kongresmena z partyjnego duopolu (✌ ゚ ∀ ゚)☞ aż przypo...
źródło: comment_1658752831W5LOUzxDhqHSfIYlNvkwnq.jpg
nie sprowadzać śmierci na niewinne dziecko.


@General-Denaturov: ale też nie powinna ryzykować śmierci sama - co rozmycie przepisów przez obecną władzę spowodowało

więc "zgniły kompromis aborcyjny" który mieliśmy jeszcze kilka lat temu był całkiem rozsądny - chociaż głównym problemem z nim była fakt że Państwo go nie egzekwowało
@ziumbalapl: Czytaj ze zrozumieniem nie pisałem nic o tym że można zabić dziecko które jest z gwałtu. Ja uważam że nawet gwałt nie usprawiedliwia zabójstwa dziecka. Odniosłem się do mema żeby pokazać że ciąża w większości przypadków nie jest czymś na co nie mamy wpływu i wyboru dokonuje się nie w klinice aborcyjnej tylko w łóżku.
w przypadku gwałtu ciąża nie jest konsekwencją decyzji kobiety


@Fearaneruial: Jeśli dochodzi do wpadki, to też nie jest konsekwencja decyzji. Jeśli uważasz, że jest, to tak jakbyś obwiniał kogoś za to, że został potrącony idac do sklepu po batona - w koncu wpadl pod auto chcac zaspokajac jakas potrzebe. Tak samo z seksem - chcesz zaspokoic potrzebe, ale zdarza sie wypadek - np. zawodzi antykoncepcja. Czy wtedy kobieta jest zmuszona do
plod okupuje cialo i moze zostac wyrzucony


@ziumbalapl: o wow, no jak w jednej lidze jest dla ciebie rozwijające się dziecko i rosjanie na Ukrainie albo Wermacht w 39 to nie wiem czy mamy o czym rozmawiać

np. zawodzi antykoncepcja


jaka jest realna skala zawodności poprawnie użytej antykoncepcji? (tak poprawne użycie jet tu warunkiem - więc edukacja seksualna jest oczywistością)

Ale to, ze antykoncepcja nie zadziala to nie jest decyzja


seks
o wow, no jak w jednej lidze jest dla ciebie rozwijające się dziecko i rosjanie na Ukrainie albo Wermacht w 39 to nie wiem czy mamy o czym rozmawiać


@Fearaneruial: Nie, bardziej płód i lokator w wynajmowanym mieszkaniu - ale masz bujna wyobraznie, gratulacje.

seks to jest decyzja - konsekwencją seksu są dzieci


Seks to jest decyzja, ale niechciana ciaza to nie decyzja. I to, że konsekwencja wpadki jest koniecznosc donoszenia
Autonomia ciała kobiety kończy się tak gdzie zaczyna się autonomia cielesna dziecka.


@General-Denaturov: Absolutnie nie, z prostego powodu - płod okupuje ciało kobiety, więc może zostać z niego wyrzucony :) I nie mówimy o dziecku, tylko płodzie. Dziecko to człowiek od urodzenia, a nie przed nim.

Kobieta ma prawo decydować o własnym ciele ale nie może krzywdzić dziecka i jego ciała.


Nie krzywdzi płodu, bo płód nie odczuwa bólu. Przynajmniej przez
To zależy jak wyciągasz jeżeli to zwykły poród to dziecko przeżywa i nie dzieje mu się krzywda jeżeli aborcja to dziecko ginie.


@General-Denaturov: Przecież mowa o aborcji, geniuszu - kobieta może nie chcieć przechodzić ciąży, więc kasuje płód - i nie ma w tym absolutnie nic złego, koniec koncow przyczynia sie to do zminimalizowania cierpienia i potencjalnych szkod psychofizycznych kobiety, wiec jest na plus. I przypominam, bo chyba nie zrozumiałeś za