Wpis z mikrobloga

@s---k jestem podrzędnym kmiotem ale mam swoich klientów. W międzyczasie dostałem dane do przeprocesowania i teraz w 2 dni muszę zrobić coś na co pracując normalnie miałbym 5 dni.

@platfus01 w sumie to mam 2 rzeczy ale w ciul obszerne, takie po kilka-kilkanascie godzin, zależnie czy coś się skomplikuje. Dobrze, że miałem częściowe zastępstwo, to co mniejsze rzeczy zostały porobione.

@dezerter10 najgorzej :( na urlopie człowiek odpoczął umysłowo, zero stresu, czilera utopia
@s---k pracuje w outsourcingu i mamy kalendarze z klientami. Klient co do zasady ma nie odczuć, że ktokolwiek od nas się urlopował.

Zacisnę zęby, odpalę YouTube i to ogarnę jako tako :D najwyżej za miesiąc się skoryguje jeżeli coś źle zrobię xd
@RycerzSzaregoMelanzu czemu marnuje życie? Jak nie w pracy to ogladalbym po pracy. Raz sobie pogram, raz coś obejrzę, czasem posprzątam, czasem pójdę sobie do ogródka a czasem pojadę na zakupy/urzędu itd. mi to odpowiada. Jakbym chciał to mógłbym w międzyczasie sie czegoś uczyć ale jestem leniwą kluską.

@xTortox tak, już wiem co i jak, niemniej dopiero teraz widzę jak bardzo jestem w dupie xD jedna rzecz się pokomplikowala i poza standardowym procesem