Wpis z mikrobloga

Wie ktoś gdzie najtaniej znajdę dodatki do Munchkina albo lepiej czy jest gdzieś opcja druku kart z dodatku polskiej wersji? Mam podstawkę, a zależy mi na jak największej ilości kart. Nie znalazłem żadnych zdjęć w internecie ze wszystkimi kartami z danego dodatku, widziałem że jest taki trend co do wersji angielskich. Ktoś wie coś więcej?
#munchkin #grybezpradu #gryplanszowe #planszowki
  • 8
@JestemSoba123: Jeśli chodzi o polskie to jest bieda, jedyne co znajdziesz to na chomiku jakieś kiepskie skany i to tylko niektórych dodatków, potem ewentualnie na tabletop simulatorze, ale to podstawka sama chyba jest.
Z angielskimi jest łatwiej, da się dorwać pliki, wszystkie dodatki:
https://www.reddit.com/r/tabletopsimulator/comments/q9zpxq/completing_munchkin_collection_for_tts/?sort=new

kiedyś wrzucał wszystkie pliki na mega, ale archiwum zrobiło się za duże, także teraz sam json uploaduje
@JestemSoba123: kiedyś był programik do backupów "tts mod backup", który pozwala na pobranie plików, ale czy ta metoda nadal działa to niestety nie wiem.
Zrzucało po prostu wszystkie pliki do folderów że dało się grać offline. A jak masz już pliki na dysku to reszta pójdzie łatwo.
@JestemSoba123: W takim razie jak z tymi skanami jest taki problem to może polecacie jakiś sklep z grami. Z moich obserwacji wynika, że dodatki do Munchkina kosztują 45+, natomiast może ktoś z was spotkał się z niższą ceną lub kojarzy gdzie mógłbym kupić używane karty, wtedy też bym sporo zaoszczędził :)
@JestemSoba123 na fb jest kilka grup do handlu grami planszowymi można się rozejrzeć albo wstawić posta. Kiedyś też bardzo dużo graliśmy w munchkina. Mam te wszystkie dodatki i powiem Ci że dodanie wszystkich na raz psuje rozgrywkę. Jak już kupisz proponuję grać podstawką+2-3 dodatki max i ewentualnie zmieniać które to będą dodatki
Teraz już nam się znudził i raz na rok może na stół trafia