Wpis z mikrobloga

@Cedrik: np pytanie o ochronę zwierząt hodowlanych:
dla mnie zwierzę hodowlane ma cel bycia zjedzonym albo wytworzenie czegoś, co będzie używane przez człowieka i nie powinno podlegać specjalnej ochronie. Ale to nie znaczy, że zgadzam się z trzymaniem kur w klitkach 30x30cm
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@open_or_die: nowoczesna akurat upadla bo miala glupich politykow w swoich szeregach, nigdy ich nawet nie traktowałem jako opcje podczas wyborow. Zupelny brak zaufania ze te klowny beda robic to co deklaruja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Cedrik: Same here ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://mypolitics.pl/results/62de482664851f0008fe3efe

Generalnie to w Polsce albo fundamentalistyczni konserwatyści-socjaliści, albo fundametalistyczna lewica, w lepszym przypadku neoliberalna, ale w coraz częściej (jeśli w ogóle myśląca i gospodarce) to komunistyczna.

Ugrupowań ordoliberalnych brak. Prawdziwej chadecji brak. Partii proobywatelskich brak.

Konfederacja na początku wydawała się iść w dobrym kierunku, ale jednak stwierdzili, że standardowo będą robić polityczny happening I odjechali w czwartą gęstość.

Jak
Mr--A-Veed - @Cedrik: Same here ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://mypolitics.pl/results/62de482664...

źródło: comment_1658736554PGIIFwxwOcAgWIyjPmxwEY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Cedrik: przynajmniej cię nie kłamią ze Nowoczesna odpowiada twoim poglądom jqk to z reguły bywało przy tego typu wyniku na kompasie
  • Odpowiedz
Widzę, że tu wszyscy mają niemal identyczny wynik. Albo pytania tak ułożone, albo faktycznie wśród internautów takie poglądy są najbardziej popularne. Zresztą, jak rozmawiam ze znajomymi, to też mają podobnie. Pytanie, czemu w takim razie nie ma w Polsce partii, która jest temu bliska? Bo takie osoby jak my nie pchają się w politykę?
  • Odpowiedz
@Woo-Cash1900:

Widzę, że tu wszyscy mają niemal identyczny wynik.

Wbrew pozorom różnice na wykresach są dosyć znaczące.

Albo pytania tak ułożone,

Raczej nie są, jak po odpowiadasz inaczej to będzie inny wynik, u mnie z różową mimo zbieżnych poglądów w większości kwestii, różnica na wykresie jest widoczna mimo, że w tej samej ćwiarce.

albo faktycznie wśród internautów takie poglądy są najbardziej popularne.

Raczej wśród ludzi którzy w ogóle takie testy robią.
  • Odpowiedz