Wpis z mikrobloga

Taka historia dzisiaj. Tak się dzisiaj #!$%@?łem że głowa mała.Dotyczy to ziomków na #motory. Jadę sobie spokojnie S19 a jakaś banda debili w grupie wyprzedza mnie na zjeździe, na łuku! Gdzie ja jechałem 60 km/h zgodnie z przepisami. No mówię na głos w aucie debile. Potem za zjazdem ją do skrętu w lewo kierunkowskaz a ziomek na przecinaku od mojej lewej (zaznaczam lewej) strony ten swój śmieszny klakson przed maskę i skręt w prawo na zjazd z lewego pasa po mojej lewej. #!$%@? #!$%@? jeden obyś nerkę stracił albo dupę o asfalt sobie wytarł bo jak chcesz poswirowac to od tego są tory wyścigowe a nie normalna ulica czy autostrada gdzie tak jak i mnie Ciebie też obowiązują przepisy ruchu drogowego. Szanuje ich i zawsze robię im miejsce żeby bezpiecznie przejechali ale dzisiaj to koniec #!$%@? jak Bóg mi świadkiem więc jak jebnie Cię 2.5 tonowe auto to protensja do siebie ##!$%@?
  • 7
via Android
  • 0
@NaczelnyAgnostyk no to naprawdę było przegięcie pały stary nie widziałem czegoś takiego jak żyłę. No #!$%@? bo on musi się przed kolegami popisać jak to kolanem przy skręcie asfalt szlifuje na zjeździe z autostrady wyprzedzając auto które ma gracje czołgu. Przecież jak bym puścił kierownicę to bym z gościa zrobił niedzielny tatar na barkerkach. Brak słów. Szkoda że tego nie nagrałem to bym #!$%@? na policję wysłał.