Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Sorry, że sieje defetyzm ale Włosi zagrali tragicznie. W normalnych warunkach nie wygrywa się seta mając jakieś 30% w ataku (2 set). O jakości zagrywki Włochów niech świadczy fakt, że Zator dawał radę. Fajnie że wygraliśmy, ale inną drużyna brutalnie wykorzystałaby nasze przestoje.
#siatkowka
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@nammah: Czy jak Semeniuk z Kurkiem mieli 5/23 w drugim secie, to znaczy że my 2 seta wygraliśmy dobrą gra, czy przeciwnik przegrał go grą jeszcze słabszą?

Oczywiście wszystko jest cacy, a potem jak dostaniemy wciry na mistrzostwach to będzie wielkie zdziwienie, że jak to skoro przecież jesteśmy 3 drużyną na świecie.

A onetowymi Januszami są Ci, którzy twierdzą, że wszystko było super i nie ma się co przejmować i że
@archubuntu: Mnie niepokoi trochę spadek formy Kurka w czasie tego Final 8.
Mam nadzieję ze jest to chwilowy i na mundialu odpali armaty we właściwym momencie i wtedy kiedy trzeba.

Oby tylko Semeniuka w Perugii Anastasi nie zajechał fizycznie bo wtedy chłop nam się rozpadnie na kadrze a liga włoska jest o wiele cięższa niż Polska i tam nie będzie grał z Bielsko- Białą czy z Barkomem tylko będzie prucie z
@archubuntu: wczoraj my zagraliśmy słabiutko ale to i tak nie odejmuje USA. dzisiaj zagraliśmy przyzwoicie w kilku elementach, idealnie nie było, ale to ze byli w stanie wyjść i wykorzystać te słabości Włochów tez o czymś świadczy. w sumie pokuszę się o stwierdzenie, że nawet obnażyli kilka takich słabości chociażby zagrywką. wczoraj latało tu trochę wpisów o mentalu a raczej jego braku. myśle ze oni wiedzą nad czym trzeba pracować, nikt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kasieu: Każda wygraną można sprowadzić do "wygrali bo tamci zagrali słabiej", ale nie każda wygraną powinno się sprowadzać do "wygrali, a więc zagrali dobrze" ¯\_(ツ)_/¯

Dzisiaj było znacznie lepiej niż wczoraj, ale wydaje mi się że USA dużo mocniej cisnęło zagrywką. Element, który był dzisiaj bezdyskusyjne lepszy to nasza zagrywka a to właśnie ona pudrowała inne niedociągnięcia w większości naszych meczów.
Włosi zagrali tragicznie.


@archubuntu: No i? Mamy oddać medal?

inną drużyna brutalnie wykorzystałaby


Jaka inna? Na ta chwilę są dwie lepsze i koniec.

Pozytywy z dziś:
1. Jest medal i trzeba być zadowolonym.
2. Grbić wcześnie otworzył oczy i zdjął Śliwkę, Zato dziś grał "poprawnie". Pytanie czy by go zdjął przy większych problemach. Mam nadzieje że tak
3. W 2018 Vital przejął kadrę i na VNL zajęliśmy 5 miejsce. W tym
@archubuntu: wystarczy posłuchać wypowiedzi zawodników po meczu, oni wiedzą że to nie był pokaz siły, po prostu zagrali na tyle dobrze, żeby wygrać z Włochami dzisiaj. nie zmienia to faktu, że pewnie to wciąż byłoby za mało na wczorajszych Amerykanów. jeśli ktoś po takich dwóch meczach chce albo pompować balonik przez MŚ (po dzis) albo wieszać psy i krzyczeć że wstyd (po wczoraj) to cóż… chyba w każdym sporcie się tak